štvrtok, 27 januára, 2022

Takúto NAKLADAČKU premier nečakal! „Viete, čo je mi špeciálne NECHUTNÉ na Igorovi Matovičovi?“

Posledné články

Takúto NAKLADAČKU premier nečakal! „Viete, čo je mi špeciálne NECHUTNÉ na Igorovi Matovičovi?“

Bývalý minister Juraj Draxler okomentoval správanie premiera Matoviča, ktoré sa mu priam hnusí. Draxler najprv spomenul video v ktorom uvaril kávu čašnikovovi na úrade vlády. V dnešných dňoch Matovič pridal fotku ako blahoželám k narodeninám upratovačke. Podľa ex-ministra ide len o obyčajnú PR, kde predvádza ľudskosť.

Celé vyjadrenie Juraja Draxlera

Viete, čo je mi špeciálne nechutné na Igorovi Matovičovi? Ako on vie okázalo predvádzať svoju „ľudskosť“. Na Facebook dá video z toho, ako sám raz urobil kávu čašníkovi na úrade vlády, potom foto ako blahoželal k narodeninám upratovačke…

Zdroj: Glob.sk / David Duducz
Zdroj: Glob.sk / David Duducz

Nejakou náhodou je pri tom nezištnom čine vždy kamera a jeho verní sa rozplývajú, „ó, toto určite nikto v minulosti nerobil, to len Igor vie“.

Pritom za predošlých vlád bola napríklad aj taká tradícia, že jeden deň v roku (myslím, že to bolo na prvom vládnom zasadnutí roka) chvíľu zasadnutie vlády riadil práve šéf vládnej obsluhy, aby na chvíľu šéfoval on nám, ministrom. Iste, ako vtip, ale bola to celkom pekná príležitosť sa na chvíľu v takejto situácii normálne, ľudsky porozprávať.

Ale aj inak som videl, že sa k zamestnancom správali milo.
O svojom ministerstve ani nehovorím. A iste, keď išlo napríklad o niečie veľmi významné jubileum, tak sa oznámilo, že minister osobne zablahoželal, ale to bolo občas.

Pri väčšine príležitostí, keď som niekomu doniesol nejaký darček alebo zablahoželal, by som sa cítil vrcholne trápne, keby sme z toho vyrábali PR akciu a za každú cenu hrali na city.

Ale Igor to vie, on lacnú šou vyrobí úplne z hocičoho. A z hocikoho okolo seba spoluherca v tejto šou, či už ten chce alebo nie.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články