streda, 1 decembra, 2021

Takúto reakciu Matovič nečakal: „Ľudia spamätajte sa! Nenechajte zo seba pre grázla Matoviča robiť pokusných králikov“

Posledné články

Takúto reakciu Matovič nečakal! „Ľudia spamätajte sa! Nenechajte zo seba pre grázla Matoviča robiť pokusných králikov“

Bývalý sudca najvyššieho súdu a líder strany VLASŤ vyzval Slovákov aby sa spamätali. Reagoval tak na súčasnú výzvu plošného testovania proti Covidu 19.

Foto N – Tomáš Benedikovič

„Ľudia spamätajte sa! Veď ide o Vaše zdravie.Nenechajte zo seba pre grázla Matoviča robiť pokusných králikov. Ani každý deň minimálne jeden test nemusí podľa Matoviča stačiť, aby naďalej podvodne zarábal na kúpe stále nových a nových
Ako môžete veriť daňovému kriminálnikovi a korupčno-podvodnému plagiátorovi? Počas núdzového stavu netreba verejné obstarávanie, Matovič a ľudia v jeho vláde situáciu využívajú na kšefty pre blízke osoby“ vyjadril sa ex-sudca Štefan Harabin na socialnej sieti Facebook

Harabin sa opiera o článok Eurorešpektu od Petra Vranovského.

Počas nudzového stavu takmer cca 150 000 000 EUR pre firmu Cestné stavby Liptovský Mikuláš

Firma mala doterajši maximálny ročný príjem okolo 21 000 000EUR, za vlády Matoviča, počas núdzového stavu dosiahne galaktický zázrak, kšeft za 150 000 000 EUR len počas októbra. Počas núdzového stavu netreba verejné obstarávanie a to Matovič a ľudia v jeho vláde využívajú na kšefty pre blízke osoby.

Uvádza Eurorešpekt

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články