pondelok, 24 januára, 2022

Takže tak- Relácia, ktorá často šokuje…video vo vnútri

Posledné články

Relácia často šokuje verejnosť
Relácia často šokuje verejnosť

 

Zábavná, satirická, šokujúca, šialená.

To všetko ponúka relácia alebo inak nazvaná show Martina Daňa a Rudolfa Vaskyho. Investigatívci sa rozhodli skoncovať s mainstremovou politickou nudou. Satira sa s televízie vytratila a tak sa dvojica rozhodla spolupracovať nad projektom, ktorému dali jednoduchý názov Takže tak. Najsilnejšia zbraň relácie je satira, ktorá je využívaná hlavne na politikou. Na druhej strane relácia poukazuje aj na neznáme fakty a zábery, ktoré len tak voľným okom na mainstremovom médiu neuvidíte. Takže tak je zmes všetkého možného aj nemožného. Dano a Vasky pracujú odlišným duchom.

Zatiaľ čo Daňo poukazuje na fakty, ktoré spoločnosť často nevidí (nelegálne skládky, neschopnosť Kisku ci premotivovanych novinárov bez štipky profesionality). Autentickosť videí v teréne je úkazom, ktorý sa len tak často nevidí u zostrihaných mainstremových médiách. Rudolf Vasky je už ikonou a môžem povedať legendou Bratislavských ulíc.

Poukazuje na problémy v spoločnosti trosku iným štýlom ako sú konzervatívny ľudia zvyknutý. Jeho ‚turinske‘ plátno mŕtvych nevinných tiel (samovraždy na koľajniciach, ktoré majú vystihovať neľudskú dobu v ktorej žijeme).

Kontroverzná dvojica často šokuje verejnosť
Kontroverzná dvojica často šokuje verejnosť

Vasky a Dano sú pre niekoho blázni a idioti, ktorí patria jednohlasne na psychiatriu. Na druhej strane je potrebné poznamenať, že ak by nebolo relácie Takže tak nevedeli by sme o Kiskovych pochybnostiach, nelegálnej skládke ci zábery so sudcom Štefanom Harabinom, ktoré si postupom získali obľubu a množstvo ľudí po zhliadnutí videí zmenili na sudcu názor.

Daňo a Vaský pri spoločnom rozhovore s „kontroverzným“ Marianom Kočnerom

Takže tak je relácia robená na kolenách ( slová Martina Daňa ) a aj keď občas dvaja protagonisti meškajú s vysielaním a majú problémy vo svojom imaginárnom štúdiu (meškanie zvuku, zlý obraz) stále treba povedať, že pracujú s minimálnymi investíciami.

Pomôcť relácii môžte v živom vysielaní prostredníctvom donatu na YOUTUBE. Ak prispejete nejakým ‚euričkom‘ Rudolf Vasky sa vám odmení požehnaním, ktoré sa začína stavať legendárnym a žiadaným. Komediálne sú taktiež jednotlivé hádky propagonistou, ktoré sa dejú na živo (predovšetkým dym s cigariet Ruda čí čítaní jednotlivých komentárov, ktoré vedia Martina Daňa poriadne rozhnevať).

Vasky a Dano bojujú za každý originálny materiál a preto je Takže tak tak zaujímavou reláciou poukazujúca a miešajúca fakty a satiru do hromady. Politická satira, ktorá vymrela je opäť späť avšak v novom prevedení a v novom kabáte.

Takže tak je jednoducho iná ako iné relácie. Na druhej strane spĺňa všetky kritériá mať po pozretí relácie zmiešané pocity (samozrejme len tie dobré pocity zábavy, satiri či kritiky).

Hanojský špeciál- Takže Tak

zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=7IFr2RFxdIA&t=1081s

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články