pondelok, 29 novembra, 2021

Ten je teda NALOŽIL! Kramár si verejne KOPOL do novinárky Hanzelovej!

Posledné články

Ten je teda NALOŽIL! Kramár si verejne KOPOL do novinárky Hanzelovej!

Mal to byť žart. Nakoniec to bol škandál

Pred pár týždňami televízia JOJ odvisielala záber, ktorý pobúril väčšinu Slovákov. Herec Maroš Kramár v závere relácie škrabkal po zadku maskérku. Slovensko sa tak v tejto „kauze“ rozdelilo na 2 tábory. Jedná časť to pokladala za zbytočne niečo takéto rozoberať. Tá druhá časť herca považuje za sexuálneho predátora. Jednou z nich bola aj novinárka Hanzelová, ktorá to Kramárovi nedarovala.

Foto: TV JOJ

Ani Kramár to novinárke nedaroval a poriadne zaútočil!

„Niektorí mi vyčítajú, že som sa svojím správaním vrátil do 90. rokov. Popravde, mám pocit, že práve títo ľudia sa vrátili do stredoveku a robia hon na čarodejnice,“ prezradil Kramár pre český portál super.cz.

Zdroj: mh

„Pani novinárke ide o to, aby mala čo najviac sledovateľov, ale podstata veci jej uniká. Využívá celú situáciu pre svoje zviditeľnenie,“ naložil jej Maroš. A či táto kauza obmedzila jeho pracovnú oblasť? „Nikde som nedostal stopku. Točil som ďalšie Inkognito,“ dodal herec.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.
ZDROJPluska

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články