Slovensko

Tieto slova Galka vyšli draho. Ľudia to poslancovi poriadne spočítali!

Tieto slova Galka vyšli draho. Ľudia to poslancovi poriadne spočítali V posledných dňoch sa médiami rieši pedofília, ktorú chcel denník SME ukázať...

Napísal Andrej · 2 min read >
Tieto slova Galka vyšli draho. Ľudia to poslancovi poriadne spočítali!

Tieto slova Galka vyšli draho. Ľudia to poslancovi poriadne spočítali

V posledných dňoch sa médiami rieši pedofília, ktorú chcel denník SME ukázať v inom svetle. Preto ponúkol zbierku príbehov Pedofilov. Ti liberálnejší sa prikláňajú k názoru denníka.

Nájdu sa aj taký, ktorí by pedofilov v žiadnom prípade nemohli rešpektovať. Denník SME nieje prvým, kto prináša iný pohľad na Pedofíliu. Jednou z prvých je aj Miriam Heine, ktorá svoju víziu prezentovala pred rokom vo Wursburgu. Podľa Heineovej je pedofília normálna sexuálna orientácia, ako homosexualita či heterosexualita a mali by sme ju rešpektovať.

Súčasný trend liberálnosti však pravdepodobne prikazuje rešpektovať všetkých a všetko. Najprv to bola Zuzana Kovacic Hanzelova, ktorá začala obhajovať články denníka SME.

Úryvok zo statusu novinárky na sociálnej sieti Facebook.

 
 

Som presvedčená, že, ak vytvoríme spoločnosť, v ktorej hovoríme aj o pedofiloch inak ako o “hnusných úchylákoch, urobíme, aj pomoc pre nich normálnejšiu a dostupnejšiu a v konečnom dôsledku z toho budeme v spoločnosti benefitovat všetci. Neznamená to, že obhajujeme zneužívanie deti a pedofilov.

Úplne jednoducho to znamená len to, že o tom treba hovoriť a prečítať si článok, nie iba titulok. (Ale to platí pri všetkých témach, však áno). Možno nebudete súhlasiť, ale podľa mňa je to lepší plán, ako len skonštatovať, že sú to všetko odporní ľudia, ktorí si nezaslúžia žiť a ďalej si pokračovať vo svojom živote, v ktorom sa tvárime, že to neexistuje.

K Hanzelovej sa prikláňa aj poslanec NRSR a bývalý Minister obrany člen SAS Galko. SME mu otvorilo oči pri téme pedofilov. Galko otvorene priznáva, že mu tieto články priensli nové informácie a rozšírili mu vedomosti.

Tieto slova Galka vyšli draho. Ľudia to poslancovi poriadne spočítali

“A viete, čo? Podľa mňa je správne, že SME otvorilo tému pedofilov. Mne informácie v tých článkoch rozšírili vedomosti. A som presvedčený, že ľudí, ktorí sa narodia s deviáciou a sú tak silní, že jej celý život odolajú a nikomu neublížia by mala spoločnosť podporovať a nemali by sme ich “ vyjadril sa Galko na socialnej sieti.

Tieto slova Galka vyšli draho. Ľudia to poslancovi poriadne spočítali!
Tieto slova Galka vyšli draho. Ľudia to poslancovi poriadne spočítali!

Po tomto statuse si vsak Galko ziadnu slavu nepriniesol. Prave naopak.

Zuzana: kristebozejezisi.. to nemyslite vazne s touto pedofilnou otazkou! milion inych veci co v tomto state nefunguje, zdravotnicvo v prdeli, doprava, skolstvo… a my tu budeme otvarat debatu o moznosti liecby pedofilov??! ked bude vsetko dolezite poriesene a budetu raj na Zemi, potom zacnime z tohto konca!!

Michal: Pedofilia je zvrátenosť a nemá miesto v mienkotvornom denníku môj názor3

Miso: Podla Vas je to spravne? Akakolvek verejna obhajoba, ci heroizacia sexualnej deviacie je silno cez ciaru! V podstate Vam moze byt fuk, co si nejaky Miso mysli… v podstate mate pravo na svoj osobny nazor, ale som sklamany z Vasho postoja… FYI – pedofília- je sexuálna deviácia, pri ktorej sú predmetom erotického záujmu deti pred pubertou, ktoré ešte nemajú vyvinuté sekundárne pohlavné znaky. Vyskytuje sa len u mužov a môže byť heterosexuálna, bisexuálna, homosexuálna. Ide o sexuálnu deviáciu s vysokou spoločneskou nebezpečnosťou.

Dalsiu kritiku najdete pod statusom poslanca Galka na jeho socialnom profile

Zdroj: https://www.facebook.com/zuzana.hanzelova.1?__tn__=%2CdC-R-R&eid=ARDjMyWX5E18NHBMdOK2R7dN5xRjzd0AY689H_fVJAZTV3T4OSz7uHtM50fFQu3mQBSjq5IAZyZ1I9AD&hc_ref=ARSsnlNco9GHqyBdGU-wGIPfPkk0C6FnKVAQHElE66BZhF7ouoM344qMuNSFqajziQg&fref=nf, https://www.facebook.com/lubomir.galko.7?epa=SEARCH_BOX

 

Written by Andrej
Lepšie ostať kritický, ako veriť úplne všetkému. Hoci byť v živote naivný je niekedy jednoduchšie. Na druhej strane byť klamaný celý čas ešte horšie. PICUSCapital je malá redakcia, ktorá sa snaží zobudiť ľudí a kriticky poukazovať na danú problematiku. Či už ide o politikov pravice, ľavice. Či sú červený, ružový alebo fialový. Na stránke PICUSCapital dostáva naivita červenú! Lepšie kriticky rozmýšľať, ako veriť všetkému! Profile

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *