štvrtok, 27 januára, 2022

Títo majú spolu vládnuť? Kollár nazýval Benčíka udavačom a fašistom! Prišla nečakaná odpoveď

Posledné články

Títo majú spolu vládnuť? Kollár nazýval Benčíka udavačom a fašistom!
Dnes vznikla nová vláda Slovenskej republiky v zložení Igor Matovič (OĽaNO), Boris Kollár (Smer rodina), Richard Sulík (SaS), Andrej Kiska (Za ľudí).

No Slovensko čaká na novú nádej, bude ňou práve nová vláda. Práve táto štvorka dnes predstavila určité opatrenia a zmenu ústavy v prospech občanov. Dokážu skutočne naplniť svoje sľuby? Zároveň si podľa Igora Matoviča na seba uplitli byť a chcú, aby im verejnosť pozerala na ruky. Mnoho opatrení a sľubov znie fakt opimisticky, avšak podarí sa to zrealizovať?

 

 

Títo majú spolu vládnuť? Kollár nazýval Benčíka udavačom a fašistom!

Boris Kollár v roku 2017 označil Jána Benčíka (Za ľudí) za udavača a fašistu. Vraj Ján Benčík podporuje človeka, ktorý popiera holokaust a genocídu, ktorú majú na svedomí Banderovci. Taktiež Benčíka vyzval, aby vrátil ocenenie Biela Vrana.

No dnes sú títo dvaja politici v jednej vláde. Bude toto práve menší rozkol v parlamente?
Boris Kollár:

„Tento udavač ŠT Benčík sa pekne chytil do pasce! On je vlastne fašista! Farizej! Lajkuje a podporuje človeka ktorý tvrdí a popiera holokaust popiera genocídu ktorú majú na svedomí Banderovci! Zavraždili státisíce ľudí! A takéhoto človeka udavač Benčík podporuje a to len kvôli tomu lebo polial farbou sochu Biľaka! Pán udavač Benčík vráťte ocenenie Biela vrana! Nezaslúžite si ho ste fašista a podporovateľ Banderovcov! Nemáte viac morálne právo mať toto ocenenie! A nakoniec dobrá správa pre vás, udávať môžete naďalej aj bez tohoto ocenenia,“

 

Kollár Benčík je udavač
Kollár Benčík je udavač

 


Zdroj: Politikum
Foto: Boris Kollár Facebook
m.smedata,sk/api-media/media/image/sme/5/61/6149285/6149285_1200x.jpeg?rev=3

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články