Image default
 
 

To nemyslí vážne Šokujúce vyjadrenie Junckera k migrantom

To nemyslí vážne Šokujúce vyjadrenie Junckera k migrantom
To nemyslí vážne Šokujúce vyjadrenie Junckera k migrantom

Vládnutie cez ružové okuliare?

Súčasná vládna garnitúra Európskej únie je veľkou katastrofou, ktorá sa preukázala predovšetkým pri migračnom probléme, kedy sa jednotlivé krajiny rozhádali v maximálnej možnej miere. Európska únia stratila akúkoľvek demokraciu či silu funkčnosti. Vďaka súčasným lídrom ide o nemožný diktátorský projekt pod taktovkou Merkelovej a Macrona.

 
 

Práve Macron mal byť silným ťahúňom a novou tvárou, ktorá sa všemožne postará nie len o dobro francúzskeho ľudu ale taktiež vytvorí spolu s kancelárkou Merkelovou silný pilier Európskej únie. Migračná kríza však preukázala aká je vlastne Európska únia. Za odlišnosť názoru sa trestá a Macron sa vyhráža krajinám nedodaním eurofondov. Merkelová zas naopak hovorí o silnejšej a masívnejšej otvorenosti Nemecka.

Nakoniec, keď sa migrácia nedala vydržať začala sariešiť politika prerozdeľovania. Nemecká ale taktiež Francúzska politika je v súčasnej dobe na katastrofálnej úrovni. Štrajky a nepokoje sú v praktickosti na stálom poriadku. Európska únia nemá skutočného lídra, ktorý by dokázal Európsku úniu ťahať aj cez najväčšie problémy, ktoré by sa z ľahkosťou vyriešili. Práve naopak únia akoby mala v pláne príjmať čo najviac migrantov.

To nemyslí vážne Šokujúce vyjadrenie Junckera k migrantom

Tieto slová prakticky potvrdil aj súčasný predseda Európskej komisie Jean Claude Juncker, ktorý priznal, že Migranti potrebujú legálny spôsob, ako sa dostať do Európy. Migranti predovšetkým by mali byť riešený mimo územia Európskej únie, ktorá by mala podporiť určité záchytné tábory, ktoré by migrantom pomohli fungovať.

šokujúce vyjadrenie
šokujúce vyjadrenie

Na druhej strane migračná otvorenosť je len ukážkou katastrofického vládnutia, ktoré nemá vôbec zmysel. Takýmto vládnutím sa nezlepší absolútne nič aj keby sa podpísalo 100 paktov OSN o migrácii. Práve Európsky lídri by nemali mať ružové okuliare a začať krízu konečne riešiť kritickým rozumom. Voľby do Europarlamentu budú mať šancu zmeniť súčasnú vládnu garnitúru. To či sa však zmení riadenie a Európskej únie je otázne

   

zdroj: https://www.napalete.sk/perly-tyzdna-2018/

 

Súvisiace články

Taliansko nepodpíše pakt OSN o migrácii

Andrej

Teolog Halík:Musíme prijať utečencov aj za cenu, že tu budú vraždiť a znásilňovať

Andrej

Pápež František – vyzýva krajiny sveta, aby prijímali migrantov a asimilovali ich…video vo vnútri

Andrej

Zanechať komentár

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov na tejto webovej stránke v súlade s pravidlami GDPR..