pondelok, 6 decembra, 2021

To snáď Matovič nemyslí vážne! Toto trápi celé Slovensko pán premiér?

Posledné články

To snáď Matovič nemyslí vážne! Toto trápi Slovensko pán premiér?

Premiér Igor Matovič svoj voľný čas trávi na stránke ZOMRI, ktorá je typickou ukážkou liberálneho humoru. Akási liberálna jednotvárna satira, ktorá má osloviť verejnosť spŕškou nadávok, ktoré majú pobaviť človeka.

Miesto toho, aby vláda Slovenskej republiky riešila podstatné veci sa premiér Slovenskej republiky priznáva, že stránka Zomri neuverejnila nič srandovné.
K tomuto statusu sa vyjadril aj Milan Mazurek, ktorý to patrične okorenil

Status poslanca Mazureka

EŠTE SA NÁJDE NIEKTO, KTO S HRDOSŤOU POVIE, ŽE VOLIL TOHOTO CIRKUSANTA?

Sme v stave, kedy stovky a tisíce ľudí začínajú doplácať na nedostupnú zdravotnú starostlivosť, lebo všetci čakáme na tú zlú koronu a tie kopy mŕtvych, no nič neprichádza.

Živnostníci a malé sro márne čakajú na sľúbenú pomoc od štátu, pretože neschopná vláda doteraz nedokázala ani ujednotiť formulár pre túto pomoc, pričom ten bol tak zložitý a nelogický, že to bude zázrak ak nakoniec nejakú pomoc dostanete.

Zdroj: TASR

Tisíce ľudí stoja zúfalo na hraniciach a sú nezmyselne dávaní do preplnených a katastrofálne manažovaných karantén, pričom niektorých tam držia už skoro 50 dní!

Okolité krajiny už otvorili úplne všetko, lebo narozdiel od tohoto odborníka pochopili, že korona nie je také strašidlo ako sme si na začiatku mysleli a zničiť živobytie obrovskej časti národa za to nestojí. My ale musíme byť prví v nezmyselných štatistikách, ktorých výpovedná hodnota je na bode mrazu, lebo metodika ich vytvárania je v každom štáte iná…

A keď má už Slovensko toho dosť, tak vidí že premiér rieši reďkovky, palacinky, šuflíky a nejaké degenerované stránky.

Toto nie je človek, ktorý môže riadiť štát, toto je adept na hospitalizáciu v zariadení pre liečbu duševných chorôb.

https://www.youtube.com/watch?v=HfNmWvFhutE

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články