nedeľa, 23 januára, 2022

Tohto sa najviac OBÁVA! Ex-poslanec VYZVAL Slovákov! „Mám silný pocit, že ak necháme týchto satanistov a kabalistov neprebudíme v krátkej dobe slovenský národ“

Posledné články

Tohto sa najviac OBÁVA! Ex-poslanec VYZVAL Slovákov! „Mám silný pocit, že ak necháme týchto satanistov a kabalistov neprebudíme v krátkej dobe slovenský národ“

Bývalý poslanec NRSR a súčasný líder strany Hlas Ľudu Peter Marček zverejnil na socialnej sieti Facebook výzvu k Slovenskému národu. Marček sa obáva, že po vládnutí Igora Matoviča môže dôjsť k značnému odlivu vlastencov a intelektualov, pretože môžu byť v najbližšej dobe označení za radikálov.

Zdroj: Úrad Vlády SR

Celá výzva Petra Marčeka

Výzva Slovenskému národu,

Tak toto je ďaľšia ukážka kompetentnosti tých ľudí, ktorí zastávajú vysoké funkcie v Matovičovej Vláde SR a to už nehovorím o tom, že bude vymenovaná P.Krištúfková za vládnu splnomocnenkyňu ministrom soc.vecí M.Krajniakom. Musím ale dodať, že sa po veľkom nátlaku verejnej mienky sama vzdala tohto postu! Teraz musí Borisko hľadať niečo vhodnejšie a nenápadnejšie pre matku svojho dieťaťa a mafiánsku vdovu!

Nezavidím mu túto neľahkú prácu pri jej vzdelaní. Ale čo sa čudujeme, keď vidíme nekompetentnosť premiéra I.Matoviča, ktorý vlastne vedie, alebo zasahuje do kompetencií nejedného ministra, napr. zdravotníctva M. Krajčího, alebo školstva B.Gröhlinga!

Vážne už len čakám na dokončenie dieľa skázy, na voľbu gen.prokurátora, ktorým by sa mala stať snáď jedna z najtemnejších a najkontroverznejších postáv v dejinách slovenskej politiky D.Lipšic a dielo katastrofy slovenskej štátnosti bude dokonané!

Zdroj: Martin Medňanský/SITA
Zdroj: Martin Medňanský/SITA

Mám silný pocit, že ak necháme týchto satanistov a kabalistov, podľa môjho názoru a nie len môjho, dovládnuť a neprebudíme v krátkej dobe slovenský národ, tak vtedy začne komplexne účinkovať úderka na čele so šialencami s Matovičového OĽANA , Rodinného klanu Kollárovcou a Pčolínskych zo Smevrodina, či Kiskových Sorosovcov, so Sulíkovimi liberálmi!

Pán Boh ochraňuj túto krajinu a iba potom uvidíme ten odliv vlastencov a intelektuálov, z radov strednej a staršej generácie, ak stihnú odísť, lebo môžu byť označení za radikálov.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články