Slovensko

TOTALITA! Facebook stále viac cenzúruje!

Facebook stále viac cenzúruje! Čoho dôkazom je aj to, že táto spoločnosť tento rok zamestnala dvakrát viac ľudí a to len kvôli...

Napísal Daniel · >
Facebook stále viac cenzúruje

Facebook stále viac cenzúruje! Čoho dôkazom je aj to, že táto spoločnosť tento rok zamestnala dvakrát viac ľudí a to len kvôli tomu aby kontrolovali obsah. Teda aby bol obsah vhodný pre komunitu facebook užívateľov a nebol v rozpore z pravidlami komunity. Ide teda o klasickú cenzúru?
Stále viac viac členov tejto sociálnej siete sa sťažuje na to, že ich príspevky boli zablokované, že im bol obmedzený prístup alebo dostali úplny blok. Absolútna arogancia zo strany Facebook je tá, že vám bloknú aj vaše osobné fotky či príspevky z pred piatich rokoch, ktoré v žiadnom prípade neporušujú komunitné pravidlá či zákony Slovenskej republiky.

 

Facebook stále viac cenzúruje!

Dobrý príkladom môže byť aj náš včerajší príspevok o LGBTQ propagande.
Ktorý zrejme pobúril členov facebook komunity a najme admnistrátorov, keď nám naší čitatelia začali písať o tom, že tento príspevok im zablokovali hneď po pár minútach po zdieľaní.
Bolo na tomto príspevku niečo zlé? Bol nezákonný alebo amorálny? Urážal pohlavia alebo menšiny? Nie v žiadnom prípade. Dokonca sme v článku poukázali na normálnosť gayov a lesieb.

No Facebook udavači to zrejme vidia inak!
Ale prečo to Facebook robí?

  • Prečo sú cenzúrované národné hodnoty?
  • Kresťanské hodnoty?
  • Kultúra a iné normálne príspevky.

 

 
 

Môže za to západ a politické abmície jednotlivcov?

Je všeobecne známe, že zakladateľ a vlastník sociálnej siete Faceboook Mark Zuckerberg bol doslova na koberčeku pred Angelu Merkelovú. Tá ho mala podľa informácií požiadať o to aby sa na Facebooku objavovalo čo najmenej kritiky voči migrantom.
No ako to súvisí s blokovaním národných hodnôt?

V centrále Facebooku bol aj náš bývalí presudo-prezident Andrej Kiska a údajne požiadať o to aby sa znížila ruská propaganda na tejto sociálnej sieti. Teda to neznamená nič iné len to, že nám facebook cenzuruje národné, kresťanské hodnoty. A podporuje LGBT+q a iné prospešné veci.

 

Ak sa bude táto sociálna sieť uberať takýmto smerovaním, tak môžeme predpokladať že skončí ako jej predchodcovia, ktorí sa pokúšali o to isté.
Už teraz veľa používateľov facebooku odišlo na sociálnu sieť VK, alebo úplne zrušilo profil.
Ako ste na tom vy? Cenzúruje váš tiež facebook? Zrušíte si profil alebo prejdete na VK?
Viac o totalite nájdete tu: Totalita pokračuje len v inom kabáte

 

Written by Daniel
Prečo PICUS Capital? Na Slovensku máme média, ktoré sú vlastnené a financované západom. Členovia a redaktori týchto médií sedia v správnych radách mimovládnych organizáciách a predstavenstvách neziskových organizácií. Takto nemôžeme zaručiť "objektívne spravodajstvo". A preto je lepšie si ho robiť sám! "Lepšie kriticky rozmýšľať ako hlúpo veriť všetkému." Profile

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *