streda, 1 decembra, 2021

TOTO ho čakalo v kancelárii! Mikasové ŽIVOTNÉ stretnutie: Vypočul si RADU, ktorá mu zmení život?

Posledné články

TOTO ho čakalo v kancelárii! Mikasové ŽIVOTNÉ stretnutie: Vypočul si RADU, ktorá mu zmení život?

SITA/BRANISLAV BIBEL

Hlavný hygienik Ján Mikas sa stretol s markizáckou hviezdou a fitness trénerom Marošom Molnárom. Mikas pripomenul, že rád počuva rady odborníkov z terénu. Mikas sa bavil o aktuálnych opatreniach, ktoré sa dotkli aj fitness oblasti. Okrem aktuálne nastavených opatrení v oblasti športu dal molnár rady aj hygienikovi Mikasovi.

„Nie som nepriateľom športu, hoci uznávam, že to tak môže pôsobiť. Epidemiologická situácia stále nie je dobrá, preto uvoľňujeme opatrenia postupne, sme opatrní. Vnímam, že sme nevyhoveli dostatočne a všetkým“ uvádza Mikas

„Pre epidemiológa je moment uvoľňovania protipandemických opatrení, hoci aj mierneho, vždy rizikom: epidemiologickú situáciu aj v tomto kontexte pozorne sledujeme. Počúvam názory i návrhy od ľudí priamo z terénu. Stretol som sa s fitness trénerom Marošom Molnárom“ priznáva hlavný hygienik

Úrad verejného zdravotníctva SK/Facebook

„Okrem aktuálne nastavených opatrení v oblasti športu sme hovorili aj o mne ako súkromnej osobe. Nie som totiž ten, kto odporúčania iba dáva, ale aj ich počúva. Odporúčaniami pána Molnára sa budem riadiť,“ povedal hlavný hygienik Ján Mikas o neformálnom stretnutí.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články