utorok, 7 decembra, 2021

TOTO JE VÁŽNE! Aktívni občania to nenechajú len tak. Nemučme naše deti!

Posledné články

Pandémia COVID-19 rázne zmenila naše životy. Ovplyvnina každodenný režim, podnikanie, ponúkané služby, ekonomiku, ale najme obyčajný život bežných ľudí. Práve ty sa búria proti nariadeniam vlády, ktoré sa týkajú šírení ochorenia.

No nie každý musí súhlasiť s nariadeniami vlády.
Povinné nosenie rúšok sa stalo akosi dogmou ochrany za zdravie. Poslušené nosenie rúšok, ktoré by nás malo chrániť. Spoločenské uvedomenie zodpovednosti je na mieste, ale čo tie zbytočne nariadenia? Čo tá už dosť zničená ekonomika a následky, ktoré budú pre naše hospodárstvo zdrvujúce? Na to sa slovenskí špecialisti nepozreli?

Opozícia dlho kritizuje, že Slovensko sa dostane ekonomicky do silnej recesie. Je jasné, že to bude spôsobené nie len našou ekonomikou, ale aj celou ekonomikou eurozóny. No nie každý z nás chce slušne počúvať nariadenia z Bruselu a z Bratislavy. Máme právo vyjadriť vlastný názor – kričí národ.

 

Nemučme naše deti!

Na Slovensku sa chystá k ďalšiemu protestu proti nariadeniam vlády, konkrétne sa to týka nariadeniam proti noseniu rúšok. Aktívni občania z facebook skupiny „Som proti povinnému očkovaniu!!!“ budú protestovať proti noseniu rúšok, povinnému očkovaniu (ktoré vláda nevylúčila) a povinnému noseniu rúšok detí na druhom stupni základnej školy a strednej škole.

 

Čo na to premiér?

„Začiatok septembra bude najťažou zaťažkávacou skúškou v našom boji s Covid-19. Státisíce detí sa vrátia do škôl … a z nich desiatky tisíc z dovoleniek v zahraničí.“

„Väčšina rodičov budú zodpovední a nepošlú svoje deti do školy, ak boli v rizikovej krajine, kým nepodstúpia test.“
„Lenže … čo v prípade, ak rodičia zodpovední nebudú a zataja, že v takej krajine boli a ohrozia ostatné deti v škole? Pani prezidentka vetovala zákon, ktorý by nám nezodpovedníkov identifikoval. Bohužiaľ.“

„Čo teraz? Navrhol som preto na práve prebiehajúcom konzíliu, aby sme PRE ISTOTU A OCHRANU DETÍ nariadili povinnosť mať rúška aj v triede počas prvých 2 týždňov v škole.“ informoval Igor Matovič na sociálnej sieti Facebook.

 

Kedy sa uskutoční protest?

Protest proti nezmyselným opatreniam sa uskutoční v Košiciach dňa 1.9.2020 v Košiciach na hlavnej ulici pri dolnej bráne. Organizátori pripomieňajú, že je to 100 metrov od hotelu Hilton. Navigáciu k hotelu Hilton zapnete kliknutím na tento odkaz.

Autor protestu o akcii informoval aj na našej diskusii.
Viac informácií nájdete kliknutím na tento odkaz: Povstaňte občania a bojujte za vlastné zdravie‼️‼️

Aktivisti vytvorili aj podujatie na facebooku, ktoré môžete sledovať na tejto url adrese.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

2 KOMENTÁRE

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články