nedeľa, 28 novembra, 2021

Toto nečakal! DRSNÉ GESTO Slovenky: „Zabudni Igor! Vy sa nechajte celoplošne otestovať aj z hora aj z dola“

Posledné články

DRSNÉ GESTO Slovenky: „Zabudni Igor! Vy sa nechajte celoplošne otestovať aj z hora aj z dola“

Projekt, ktorý vláda držala 3 týždne v tajnosti včera premier Igor Matovič odtajnil a prelomil mlčanie. Vláda sa o 2 týždne chystá na najväčšiu logistickú operáciu v histórii Slovenska. Ide o celoplošné é pretestovanie obyvateľstva.

Foto: TVNOVINY.sk/Martin Lachkovič

„Nastal čas, aby som ako predseda vlády ľuďom na Slovensku povedal, ako to v skutočnosti je o niečom, čo sa začína šuškať. Nastal čas, aby som sa priznal – áno posledné tri týždne sme potichu chystali najväčšiu logistickú operáciu, celoplošné pretestovanie obyvateľstva. Nie len raz, ale dva víkendy po sebe,“ vyhlásil premiér Igor Matovič.

Katarína Boková z SHO odoslala premierovi drsné gesto.

„Neriadená strela, vírus Matovič-20 skúša ďalší trik. Celoplošné testovanie, ktoré vo svete nemá obdobu. Môžeme hádať či ide „iba“ o niekoľkomiliónový zisk, alebo prieskum pre povinné očkovanie proti COVIDu-19″ vyjadrila sa členka SHO

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články