štvrtok, 27 januára, 2022

Toto nečakal! Známa osobnosť nastavila zrkadlo Matovičovi! „Pokaziť, rozdrbať, obviniť, šíriť zlosť a nenávisť, a toto všetko len kvôli egu človeka…“

Posledné články

Toto nečakal! Známa osobnosť nastavila zrkadlo Matovičovi! „Pokaziť, rozdrbať, obviniť, šíriť zlosť a nenávisť, a toto všetko len kvôli egu človeka…“

Známa osobnosť na sociálnej sieti Facebook Ľuboš Hrica okomentoval správanie premiéra Matoviča. Podľa Hricu Matovič klame naivného voliča vo svojom statuse na Sociálnej sieti. Podľa premiéra Slovenskej republiky môže Slovensko dostať 8 miliárd eur. Je v tom však háčik, ktorého sa Matovič obáva. Hrica si však myslí niečo úplne iné.

Foto: TASR - Jakub Kotian
Foto: TASR – Jakub Kotian

Celé vyjadrenie Ľuboša Hricu

Igorko opäť odrbáva naivného voliča a v statuse píše, že Slovensko možno dostane 8 miliárd eúr a mafia mu ich chce ukradnúť na základe Kollárovej diplomovky.

Toto môže povedať akurát tak tým, ktorí mu to seno žrali doteraz.

Keby nebol taký nenažraný a pri skladaní vlády by poslal kiskovcov okopávať do Popradu halušky, tak by nemal vo vláde toho poskoka MenInBlacka, ktorý by si pre zviditelnenie možno odťal úd, aby sa ukázal pred šéfom, aký je on hrdina a na druhý deň povedal „šak nevadí, narastie druhý“. Gratulujem Jurko.

Igorko. Tak ti treba. Toto je typický príklad „hada, ktorého si chováš na hrudi“. Pokaziť, rozdrbať, obviniť, šíriť zlosť a nenávisť, a toto všetko len kvôli egu človeka, ktorý bol už od samého začiatku proti Kollárovi. Keby vyhral voľby on, tak dnes robíš v parlamente hajzelbabu. Keby si ich nechal v opozícii tak ich ani pes neoští, lebo tí neboli nikdy za ľudí, ale za kiskove ego.

Toľko k tvojej vypočítavosti a nenažranosti mať ústavnú väčšinu a tak aj dopadneš, lebo jediné čo vieš, je obviňovať iných z vlastných prešľapov.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články