nedeľa, 28 novembra, 2021

Toto nečakala! Raši nenechal suchej nitky na Remišovej! „Vedome klame alebo netuší, čo sa na jej úrade deje!“

Posledné články

Drsné! Raši nenechal suchej nitky na Remišovej! „Vedome klame alebo netuší, čo sa na jej úrade deje!“

Podľa Richarda Rašiho sa Veronika Remišová čoraz viac zamotáva do klamstiev. Opozičny poslanec sa v statuse vyjadril, že Remišová ohrozila utajovanú akciu spravodajských služieb a naďalej ohrozuje aj bezpečnosť siete GOVNET.

Jana Birošová/SITA
Jana Birošová/SITA

Status poslanca Rašiho

Remišová sa do klamstiev zamotáva čoraz viac

Pani Remišová sa čoraz viac zamotáva vo svojich klamstvách. Je to jasné každému, kto si pozrel jej dnešnú tlačovku a aj predchádzajúce mediálne vyjadrenia. Faktom ostáva, že ohrozila utajovanú akciu spravodajských služieb a ohrozuje aj bezpečnosť siete GOVNET a klame stále viac a viac.
Dnes napríklad povedala, že kľúčové prvky siete Govnet neboli v rukách štátu a úrad pod mojim vedením s tým nič neurobil a preto to musí teraz zmeniť.

Pani vicepremiérka buď naozaj vedome klame, alebo netuší, čo sa na jej úrade deje. Pred rokom ÚPVII vypísal vyzvanie na eurofondový projekt Redizajn siete Govnet a vyčlenil na to aj finančné prostriedky. Viac informácií o projekte je priamo v tlačovej správe na webe úradu, ktorý dnes pani Remišová vedie.

Podľa informácií, ktoré odzneli v rozhovore so šéfom Dohľadového centra NASES Jánom Kotrádym, tento projekt pozastavila. „Práve predmetom projektu redizajn Govnetu sa mali všetky zariadenia kúpiť do vlastníctva NASES-u, mali sa znížiť prevádzkové náklady. Rádovo tam išlo o veľmi veľké úspory a do toho sa mal implementovať projekt, národný projekt riadenia kybernetických bezpečnostných incidentov, kde sa mali nainštalovať nové moderné pokročilé metódy na detekciu nových hrozieb, na prevenciu voči bezpečnostným incidentom. Tento projekt bolo ešte spustený za minulej vlády, súčasná vláda tento projekt pozastavila,“ uviedol v TA3.

Preto opätovne vyzývam pani Remišovú, aby čo najskôr opustila svoju funkciu, pretože škody, ktoré svojim diletantstvom spôsobuje, sú zo dňa na deň väčšie a väčšie.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články