nedeľa, 28 novembra, 2021

Toto nemal nikto vidieť! Soltezs zachytený tam, kde by ste to nečakali

Posledné články

Toto nemal nikto vidiet! Soltezs zachytený tam, kde by ste to nečakali

Známi novinár sa po voľbách objavil tam, kde by nikto nečakal. Dlhý status mu venoval poslanec Ľuboš Blaha, ktorý opäť raz svojským spôsobom okomentoval aj známeho novinára, ktorý sa preslávil knihami Mäso či Sviňa. Na druhej strane je Soltezs paradoxne viac známi skandaloznymi statusmi venované Slovákom či Slovanom.

Toto nemal nikto vidiet! Soltezs zachytený tam, kde by ste to nečakali

Pripravte sa na ďalšie odhalenie…

Len tak si pozerám fejzbúk a zrazu bum – vpravo dole sa mi zjaví oznam: „Aaron Singleterry vás sleduje“. Skoro som spadol zo stoličky

PAMÄTÁTE NA AARONA Z AMERICKEJ AMBASÁDY? MÁME HO SPÄŤ! VITAJ, AARON!

Ja len na pripomenutie – Aaron Singleterry je ten diplomat z americkej ambasády, ktorý nám do parlamentu pred časom poslal list, kde na nás naliehal, aby sme hlasovali proti Rusom v Parlamentnom zhromaždení Rady Európy.

A ja som natočil videjko, kde som ctenému Aaronovi odporučil, aby Američania držali preč svoje paprče od slovenského parlamentu – samozrejme sme hlasovali za Rusov.

Vzápätí som bol vyhlásený za bezpečnostnú hrozbu pre USA a bola kucapaca.

POTVRDENÉ – VEĽKÝ BRAT MA SLEDUJE

A teraz ma odrazu fejzbúk informuje, že ma Aaron sleduje. Nepochybujem o tom, že ma Veľký brat sleduje, ale je milé, že je to priamo Aaron, to viete, mám za ním nostalgiu ?

Dôvod, pre ktorý ma zamestnanci americkej ambasády sledujú, je pravdepodobne ten, že som pár hodín po voľbách uverejnil fotku, ktorá dokazovala, že matovičovci si išli za americkou veľvyslankyňou hneď po voľbách po pokyny.

FOTOGRAFIA ARPÁDA SOLTESZA PRED AMERICKOU REZIDENCIOU – PÁR HODÍN PO VOĽBÁCH!

A viete, čo som ešte napísal do statusu? Že tam ľudia videli aj Arpáda Soltesza. V nedeľu ráno. Hneď po voľbách. A už to mám aj fotograficky potvrdené – túto fotku mi poslali do Messengeru. Arpi pred americkou rezidenciou, ešte aj stojí pri autíčku matovičovcov. No na parádu.

Veľká porada mimovládok a matovičovcov. S Veľkým bratom. Bravó!

ARPI JE TEN, ČO MÁ SLOVÁKOV ZA „ČVARGU“

Ja len pripomeniem, aké službičky pre Veľkého brata vykonával tuto Arpi, známy svojím vrúcnym vzťahom k vlastnému národu – Slovákov označil za „čvargu, horšiu ako Sýrčania a Eritrejci dokopy“. A tento pánko je pečený-varený u americkej veľvyslankyne.

Arpi pomáhal Veľkému bratovi prevziať moc, len pripomeňme:

1. SOLTESZ STOJÍ ZA SVIŇOU

Bol to Arpi, kto napísal scenár k tendenčnému filmu Sviňa, ktorý presne v čase predvolebnej kampane šíril pudovú zlosť proti vláde a Smeru.

Bežní návštevníci kina, ktorí v živote neboli voliť a politika ich nezaujíma, sa z filmu dozvedeli, že na Slovensku vládnu krutí mafiáni, ktorí vraždia, znásilňujú, kradnú a proste všetko to najhoršie, čo si viete predstaviť.

Okrem pedofílie – tá je pre liberálny tábor na čele s Arpim fajn, tak tá medzi ich hriechy nepatrila…

SVIŇA ZARIADILA

Pred každým predstavením v kine bežala reklama na OĽaNO a výsledok? Igorko 25%. Vďaka mobilizácii ľudí, ktorí majú inak politiku na saláme, nikdy predtým nevolili a nič o nej nevedia. Výborné! Arpi pomohol.

Naliali sa do toho milióny, aby niekto mohol prevziať moc – a autor tohto projektíku sa pretŕča na americkej rezidencii a tvári sa ako „občianska spoločnosť“. Aké náhodičky. Svinské náhodičky.

2. SOLTESZ AKO HLAVNÁ SPOJKA PRI ZNEUŽÍVANÍ KUCIAKOVEJ VRAŽDY

Je to Arpi, kto patrí k hlavným postavám Investigatívneho centra Jána Kuciaka (ICJK), ktoré už dva roky pripravuje majdan.

Boli to oni, kto v spolupráci s americkou mimovládkou OCCRP disponovali trestným spisom z vraždy Kuciaka – boli to oni, kto pomáhal pred voľbami dávkovať kompro z trestného spisu za účelom ničenia vládnych politikov.

POPRAVILI SNS

A povedzme si na rovinu – ak sa pár týždňov pred voľbami objaví kompromitujúca nahrávka Andreja Danka s vrahyňou Zsuzsovou, tak je to obyčajná politická poprava. A stálo za tým ICJK spolu s kamošmi z USA, ktorých financuje americká vláda a Nadácia otvorenej spoločnosti.

Arpi pri tom nemôže chýbať. Ten Arpi, ktorý sa pár hodín po voľbách pretŕča u americkej veľvyslankyne. Hej, hej, všetko kozmické náhodičky. Ako by povedal Aaron – len taký nevinný rautík.

3. SOLTESZ NECHÝBAL ANI NA ŠKOLENÍ S AGENTMI Z BELLINGCATU

Arpi samozrejme nechýbal ani na školení, ktoré sem pred pár týždňami prišli dať agenti z Bellingcat – profíci v internetovej špionáži, ktorí boli viackrát nasadení proti Rusku a Sýrii.

Jasné prepojenia na americké mimovládky, ktoré organizujú režimové zmeny (rozumej majdany).

Nechýbal Arpi, nechýbala Tódová. Natočil som o tom video. Arpi je všade, kde sa realizujú americké liberálne záujmy. A nechýbal ani v nedeľu ráno na „rautíku“ u Bridget. Ako inak.

ˇ“MÍĽNIK, KTORÝ SME DOSIAHLI VRAŽDOU JÁNA KUCIAKA“

Pri všetkej úcte – Arpi je asi taký predstaviteľ „občianskej spoločnosti“ ako je Tom Nicholson „novinár“.

Zdroj: https://www.facebook.com/LBlaha/photos/pcb.2562229967348900/2562206754017888/?type=3&theater

Zdroj foto: Jozef Jakubčo, https://domov.sme.sk/c/22053534/arpad-soltesz-tvrdenia-ze-jan-podcenil-situaciu-su-tupe.html

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články