utorok, 18 januára, 2022

Toto premiér Matovič nečakal! Pri paneláku, kde býva musela zasahovať polícia!

Posledné články

Toto premiér Matovič nečakal! Pri paneláku, kde býva musela zasahovať polícia!

Toto by pravdepodobne premiér Matovič nečakal. Na Čajkovského ulici v Trnave bolo poriadne rušno. Skupinka piatich ľudí v sobotu pokrikovala do megafón po ľuďoch, ktorí sa tam nachádzali.

V tomto prípade museli zasiahnuť mestský policajti, ktorí vyzvali skupinku ľudí, keďže pre mimoriadnu situáciu je zhromažďovanie zakázané. Výzva však rešpektovana nebola a tak na miesto činu museli prísť aj hliadky policajného zboru. Na Čajkovského ulici ma evidovaný trvalý pobyt aj premiér Matovič.

Foto N - Tomáš Benedikovič

Foto N – Tomáš Benedikovič

„Prítomné osoby odmietali poslúchnuť výzvy, ako aj preukázať svoju totožnosť. Bolo im oznámené, že budú predvedení na útvar za účelom zistenia totožnosti. Pri predvádzaní kládli aktívny odpor a policajti voči piatim mužom z Prievidze, Trenčína, Rimavskej Soboty, Liptovského Mikuláša a Senice použili donucovacie prostriedky. Na polícii sa naďalej správali agresívne a vulgárne,“ informovala trnavská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová.

Policajti krátko po oznámení o vlámaní v Chorvátskom Grobe ...

Zdroj: Bratislavské noviny/Ilustračná fotografia

Za tento priestupok spáchaný počas mimoriadnej situácii im hrozí pokuta 1659 eur. Premiér sa v čase incidentu v Trnave nenachádzal

Všetci piati sú riešení za priestupok proti občianskemu spolunažívaniu a priestupok na úseku civilnej ochrany. Za takýto priestupok spáchaný počas mimoriadnej situácie hrozí pokuta 1 659 eur. Incident sa zaobišiel bez zranenia. Premiér Igor Matovič sa v čase incidentu v Trnave nenachádzal.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články