piatok, 28 januára, 2022

Toto premier nečakal! „DO BASY!“ Pred Úradom vlády bolo dusno.

Posledné články

„DO BASY!“ Toto premier nečakal Pred Úradom vlády bolo dusno.

V sobotu (28.6) sa pred Úradom vlády stretli Slováci, ktorí vyjadrili nespokojnosť s vládou Igora Matoviča. Protestujúcim sa nepáčia predovšetkým rozhodnutia, ktoré môžu mať ničivé dopady na ekonomiku Slovenskej republiky.

Nespokojných občanov čoraz viac pribúda. Práve prísne opatrenia tvrdo zasiahli slovenskú ekonomiku. Netreba však zabudnúť, že pred pár mesiacmi sa na ekonomiku Slovenska nepozeralo a zdravie človeka bolo prednejšie. Dnes sa však Slovensko nachádza vo fáze, kedy ľudia prichádzajú o prácu a malí podnikatelia postupne krachujú.

Foto: SITA/Úrad vlády SR
Foto: SITA/Úrad vlády SR

V sobotu sa v Bratislave zišli pred Úradom vlády na Námestí slobody a pred prezidentským palácom stovky protestujúcich. „Do basy!“ Kričal dav Matovičovi počas zhromaždenia.

Medzi protestujúcich bol aj europoslanec Milan Uhrík či ex-poslanec Peter Marček.

Medzi rečníkmi vystúpil aj bývalý poslanec Anton Hrnko

„Keď sme v roku 1993 zakladali suverénne Slovensko, ani by nás nenapadlo, že sa k moci dostanú takíto ľudia,“ tvrdil vo svojom príhovore.

„Teším sa, že ešte existujú ľudia, ktorým nie je osud Slovenska ľahostajný. Aj kvôli nim sme dnes spolu s Miňom Mazurekom podporili protest občanov proti „Šašovičovej vláde“ v Bratislave“ vyjadril sa Europoslanec Milan Uhrík

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články