piatok, 21 januára, 2022

Toto premiér určite nečakal! „Matelko, ver mi, tie námestia ti to spočítajú!“

Posledné články

Toto premiér určite nečakal! „Matelko, ver mi, tie námestia ti to spočítajú!“

Bývalý poslanec NRSR zareagoval na status premiéra Matoviča, ktorý otvoril hranice s Maďarskom.

Marčekovi sa nepáčil predovšetkým premiérov popis.

„Pre mňa jedna zaujímavosť navyše – keďže sme boli už na území Maďarska, kde rúška nem povinné … bola to moja prvá tlačovka ako premiéra bez rúška… kurnik šopa, len čo do Maďarska vstúpim, už som slobodný“ vyjadril sa premiér Slovenskej republiky vo svojom statuse na sociálnej sieti Facebook

Zdroj: Igor Matovič/Facebook
Zdroj: Igor Matovič/Facebook

Peter Marček to opäť premiérovi nedaroval a odoslal mu drsný odkaz, ktorý Matovič určite nečakal.

Odkaz nie môjmu premiérovi I.Matovičovi!

Tak takto si z nás robíš srandu premiér Matovič, zo Slovenského národa a čo je vrchol arogancie, ešte to aj zverejníš na svojom FB profile! Vstúpiš do Maďarska a si slobodný! Bez rúška!
A my občania Slovenska môžme byť naďalej väznení, s náhubkami na tvári, s vyhláseným núdzovým stavom, zákazom zhromažďovania sa a ďaľšími obmedzeniami!

Dobre sa vám, Vláde SR pozerá na padajúcu ekonomiku, rapídne rastie počet nezamestnaných do závratných čísiel, pripravujete zvyšovanie daní, dôchodcom zrušíte 13.dôchodok…atď!

TASR/MARTIN BAUMANN
TASR/MARTIN BAUMANN

No super Matelko, ver mi, tie námestia ti to spočítajú, aj tie výberové konania, v čase núdzového stavu, ktoré teraz nemusíte robiť, podľa zákona, tie vám čoskoro preveríme, kto a koľko dostal!

Tak 4 miliardy ste už dostali, príde ďalších 12 miliard, teraz budem zvedavý, ako ich budete rozdeľovať, podľa čoho, keď nerobíte výberové konania!!! Teš sa na tie námestia, najbližšie 11.06.20, v BA, BB a KE, uvidíš tie neškodné babicky, ako si to skonštatoval na TB, je zaujímavé, že nás chlapov si neuviedol! Celý protest som odmoderoval ja, spolu s aktivistami a mňa si už nepamätáš, čo?

No ja sa ti pripomeniem na tých námestiach tak, aby si si to poriadne zapamätal. Sledujeme každý tvoj krok, všetky kroky Vlády SR, majte sa na pozore!“

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články