pondelok, 29 novembra, 2021

Zrátal mu to: TOTO mu dvihne tlak! „Prosím pomôžte Igorovi Matovičovi!“

Posledné články

VÝZVA, ktorá premiérovi dvihne tlak: „Prosím pomôžte Igorovi Matovičovi!“

Bývalý minister školstva Juraj Draxler sa rozhodol pre rázne kroky. Jeho petíciu „Za odstúpenie Igora Matoviča z postu predsedu vlády SR“ Podpísalo viac ako 55 tisíc Slovákov.

Zdroj: tv noviny

„Predseda vlády sa na verejnosti vyjadruje vulgárne. Pravidelne, prakticky na dennej báze, operuje s nepravdivými či zavádzajúcimi informáciami.

Dokázateľne osočuje nevinných ľudí, vrátane bežných občanov, ktorí nemajú možnosť účinne sa brániť. Príkladom bolo zvaľovanie viny za zanesenie infekcie do domova sociálnych služieb konkrétnou pracovníčkou, hoci tá preukázateľne pôvodcom nebola či rovnako nepravdivé osočenie pendlera dochádzajúceho do susednej krajiny.

Je jediným predsedom vlády v Európskej únii, ktorému bolo dokázané získanie vysokoškolského titulu na základe plagiátu… Vyjadril sa Draxler v petícii.

Celá petícia tu

Draxler však pokračuje v aktivitách aj naďalej. Tentokrát prosí Slovákov, aby pomohli Igorovi Matovičovi.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články