Slovensko

Toto Pročko tajil pred celým Slovenskom! Blaha obvinil Jozefa Pročka zo závažného skutku!

Toto Pročko tajil pred celým Slovenskom! Blaha obvinil Jozefa Pročka zo závažného skutku! Takúto politickú debatu by ste pravdepodobne nečakali! Po Nedeľňajšej...

Napísal Andrej · >
Toto Pročko tajil pred celým Slovenskom! Blaha obvinil Jozefa Pročka zo závažného skutku! 1

Toto Pročko tajil pred celým Slovenskom! Blaha obvinil Jozefa Pročka zo závažného skutku!

Takúto politickú debatu by ste pravdepodobne nečakali! Po Nedeľňajšej relácii O 5 minút 12 si to poslanec Ľuboš Blaha namieril do Nového Času. Tam sa mal stretnúť s komikom Jozefom Pročkom, ktorý po prehovarani Matoviča nakoniec do politiky vstúpil a tento rok sa bude uchádzať o post poslanca NRSR.

Toto Pročko tajil pred celým Slovenskom! Blaha obvinil Jozefa Pročka zo závažného skutku!

Smiech, nervy, krik!
Aj toto obsahoval politický duel medzi Blahom a Pročkom. Blaha pôsobil v relácii viac vyrovnaný a sebaistý. Naopak Pročko to v mnohých častiach relácie jednoducho neustál. Na druhej strane však treba pripomenúť, že Pročko je stále politickým nováčikom a toto bol jeho prvý vážnejší politický duel.

Blaha tak isto obvinil Jozefa Pročka z toho, že fyzicky napadol starostu obce.

Takto sa k relácii vyjadril poslanec Blaha, ktorý to opäť na sociálnej sieti typický okomentoval po svojom

 
 

Časť statusu Ľuboša Blahu

1. PROČKO MA CHCEL PO BESEDE V NOVOM ČASE ZBIŤ – TO JE EŠTE VÄČŠÍ MAGOR AKO MATOVIČ

Ráno som v Novom Čase absolvoval debatu s komikom OĽaNO Jozefom Pročkom. Ja viem – blázon. Ale, keby som chcem v politike chodiť do debát iba s opozičnými intelektuálmi, tak sedím doma od rána do večera.

Pýtam sa – vy ako telocvikár, pán Pročko, chcete viesť v budúcej vláde rezort telesnej výchovy? Budete ukazovať, ako skákať cez kožu? Alebo, ako sa robí kotúľ na žinienke? To je tá odbornosť opozície? A potom som zistil, že chalanisko nemá žiaden zmysel pre humor.

On sa tam psychicky zosypal a po relácii na mňa vrieskal, nech si to rozdáme medzi štyrmi očami a vyzeralo to, že sa chce so mnou pobiť. Psychopat. Ako Matovič. Magor k magorovi sadá. Výborne som sa zabával. Aj v politike sa občas potrebujete rozveseliť.

2. KEĎ PROČKOVI DOKÁŽEŠ, ŽE FYZICKY NAPADOL STAROSTU A ON SA SÁM VZDÁ POLITIKY

Pročka som obvinil, že podľa zápisnice na obecnom zastupiteľstve v Haliči fyzicky napadol starostu.

Pročko na to vyhlásil, že klamem a, že ak by to tak bolo, tak odstúpi z politiky. Tak som mu ukázal zápisnicu.

A odrazu obrat o stoosemdesiat stupňov – on to priznal, ale vraj to bolo trochu inak a, že iba niekoho trochu udrel a diabla. Perfektné.

Ten chlap sa sám za dve minúty vmanévroval do polohy násilníka a klamára, a ak teraz neodstúpi z politiky, bude za idiota už navždy. Gratulujem“ vyjadril sa Ľuboš Blaha.

Zdroj: https://www.facebook.com/LBlaha/

Zdroj foto: FOTO SME- JOZEF JAKUBČO, https://domov.sme.sk/c/22274860/jozo-procko-v-parlamente-mozem-jarjabkovi-zo-smeru-povedat-do-ksichtu-ze-robi-zle.html/Pročko

Written by Andrej
Lepšie ostať kritický, ako veriť úplne všetkému. Hoci byť v živote naivný je niekedy jednoduchšie. Na druhej strane byť klamaný celý čas ešte horšie. PICUSCapital je malá redakcia, ktorá sa snaží zobudiť ľudí a kriticky poukazovať na danú problematiku. Či už ide o politikov pravice, ľavice. Či sú červený, ružový alebo fialový. Na stránke PICUSCapital dostáva naivita červenú! Lepšie kriticky rozmýšľať, ako veriť všetkému! Profile

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *