utorok, 18 januára, 2022

TOTO sa im bude počúvať ťažko: „Vy, diletanti, vláda SR chcete dokonca z nás urobiť otrokov? nesvojprávny I.Matovič a jeho diletanská Vláda SR, s takými ministrami…“

Posledné články

TOTO sa mu počúvalo ťažko: „Vy, diletanti, vláda SR chcete dokonca z nás urobiť otrokov? nesvojprávny I.Matovič a jeho diletanská Vláda SR, s takými ministrami…“

Bývalý poslanec Peter Marček si servítku pred ústa nedal. Tentokrát vyzval Slovákov a odoslal drsný odkaz Vláde Slovenskej republiky.

Už tento víkend sa udeje další sviečkový pochod v Bratislave. Po prvom úspešnom pochode sa Peter Marček rozhodol hneď pre ďalší. Slováci tak v čase od 1 do 5 hodiny ráno budú mať možnosť zapáliť sviečku pred Úradom Vlády

Foto: TASR – Martin Baumann

„Otázky pre premiéra I.Matoviča a vládu SR.
Ale aj pre slovenský národ!

Nie môj premiér, podľa mňa nesvojprávny I.Matovič a jeho diletanská Vláda SR, s takými ministrami, ako je minister obrany J.Naď, vyškolený Globsekom z USA, ministrom zdravotníctva M.Krejčím a E.Hegerom, náboženskými fanatikmi, sektármi, či ministrom vnútra, agentom a spravodajcom VOS, ministrom sociálnych vecí M.Krajniakom, aktérom vo veľkej kauze odpočúvacieho zariadenia z Gorily, alebo ministra školstva, prominentného kaderníka a zaťa podpred.vlády a ministra Hospodárstva R.Sulíka, experta na odpad (OLO), či najinteligentnejsiej členky vlády, jej podpredsedníčky a ministerky informatiky a eurofondov (vytvoreného ministerstva pre bábkoherečku V.Remišovú)…opýtam sa vás nižšie !!!

A takto by som mohol menovať ďaľších členov vlády SR, proste všetkých týchto plagiátorov a zradcov národa, na čele s premiérom, zodpoviete nám občanom, prečo máme pandémiu, mimoriadny stav, zákaz vychádzania, uzáveru Slovenska? Viete o tom, že ste spôsobili hlbokú recesiu, pád slovenskej ekonomiky, nezamestnanosť a slovenský dlh spadne až na 70% !!! Komu necháme takto zadĺženú krajinu? Bohužiaľ iba našim deťom, vnúčatám, budúcim generáciam!

Tak už máme naozaj toho dosť! Vážení, vypočujte si úryvok z diskusie v TV PRIMA, ktorá ako jedna z mála TV hovorí pravdu!

Vy, diletanti, vláda SR chcete dokonca z nás urobiť otrokov? Máme nosiť rúška, povinne “dobrovoľne”? Musíme sa nechať celoplošne testovať, dokonca raz nestačí, 2-3x a potom čo príde? Opäť “dobrovoľné” povinné očkovanie??? “STOP”, už to nesmieme dovoliť, psychopati, liberáli, náboženskí fanatici a armáda nás už nesmie, nebude zastrašovať, väzniť a umlčiavať???

To sme naozaj ostali bez vlastného názoru? Kde je náš charakter, hrdosť, odvaha??? Slovač, do kedy sa chcete predkláňať a chodiť zhrbení, so sklonenou hlavou, ako nevoľníci? Už raz nám slobodu, jazyk a právo na samostatnosť naši predkovia vybojovali a my čo robíme, poddávame sa, nechávame si ju brať? Tým, že mlčíme a bojíme sa, im dávame možnosť urobiť na nás genocídu národa! Koho sa bojíme, týchto diktátorov, fašistických liberálov???

Však sme ešte v horších časoch útlaku a diktatúry, ako boli naši predkovia, našich dedovia a otcovia v 50 rokoch minulého storočia! Slobodu si len tak ľahko necháme vziať? Prišli sme aj o slobodu slova, právo na názor, právo na prácu, bezplatné zdravotníctvo a školstvo! My si dokonca necháme meniť Ústavu SR, ktorá by mala byť nedotknuteľná!
Tak to teda nie, vstávaj Slovač, nasledujme naších buditeľov! Vstávajte všetci Štúrovci, Hviezdoslavovci, Hodžovci, národovci, je najvyšší čas zachrániť naše milované Slovensko, našu rodnú zem, našu vlasť!!! Veď ako sa budú na túto našu generáciu pozerať naše deti, vnúčatá, budúce generácie??? Ja sa nechcem za seba hanbiť, chcem zomrieť so stýčenou hlavou a vzpriamený!!!

Blíži sa 17.november, vtedy v 89 roku sme verili, že sme si vybojovali “SLOBODU A DEMOKRACIU”! Je toto to, za čo sme vtedy bojovali? Nezdá sa vám, že treba opäť povstať, vyjadriť svoj názor, ktorý už nikto z politikov nepočúva??? Alebo tento stav na Slovensku chcete odovzdať budúcim generáciam?

Ak súhlasíte, zdieľajte, je to veľmi dôležité! Ak si to nebudeme medzi sebou zdieľať, šíriť, nedozvieme sa to v každom kútiku Slovenska, v každom meste, v obci, na lazoch, v údoliach, aj pod Kriváňom, či pod Roháčmi, Gerlachom, alebo Lomnickým štítom!!!“ vyjadrenia Petra Marčeka

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články