piatok, 21 januára, 2022

Toto sa Matovičovi bude počúvať ťažko! „Mam pocit, že sledujem reality show“

Posledné články

Toto sa Matovičovi bude počúvať ťažko! „Mam pocit, že sledujem reality show“

Prešlo 100 dní vladnutia vlády Igora Matoviča. Europoslanec Milan Uhrik sa prostredníctvom socialnej siete rozhodol zhodnotiť prácu novej vlády.

Europoslanca vláda sklamala nielen obsahom ale tak isto aj formou. Dokonca si myslí, že sleduje reality show.

Zdroj: Reuters
Zdroj: Reuters

„Vo vláde to vraj OPÄŤ škrípe. A už to ani mňa nebaví sledovať. Mám totiž pocit, že nesledujem vládu štátu, ale nejakú reality show. Správajú a doťahujú sa ako malé deti. Keď sa jednalo o stámiliónovú pomoc bankám, vtedy sa medzi sebou nehádali, že to treba presmerovať radšej bežným ľuďom. Keď sa jednalo o nevpúšťanie Slovákov na Slovensko, o zabezpečenie pomoci zdecimovaným firmám, atď., vtedy sa nehádali… Ale o hlúpostiach, o tom, kto čo komu povedal, kto čo napísal v nejakom statuse, o tom sa hádajú vkuse.

SITA/Jakub Julény.

Koľko času vlastne venujú riešeniu reálnych problémov ľudí?! To je taký problém nájsť v sebe trošku štátnického ducha a vydiskutovať si nezhody najprv interne, a nie dávať ich hneď na FB ako puberťáčka ktorá sa pohádala s frajerom?“

Táto vláda je naozaj sklamaním. Nielen obsahom, ale aj obalom, resp. formou“ vyjadril sa Milan Uhrik

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články