pondelok, 6 decembra, 2021

TOTO STE NEČAKALI! Blaha prehovoril o tom čo trápi túto vládu. Ide o ľudí tých najzraniteľnejších

Toto jednoducho rozum neberie: prečo sa odbavujete práve na tých najzraniteľnejších? Čo vy ste za človeka?!

Posledné články

Podľa Ľuboša Blahu vláda okradla 2 milióny ľudí, pričom dôchodcom zobrali v priemere 260€. Blaha taktiež kritizuje, že vláda obrala ľudí v priemere o 33€ mesačne. Podľa výpočtov sa má jednať o 150 tisíc ľudí, pričom toto číslo môže byť vyššie.

Ľuboš Blaha:
„Žiadna morálna integrita – jednoducho ste podviedli ľudí. A ďalej v tom pokračujete. Jeden deň ľuďom nadávate, že nenosia rúška, druhý deň sa producírujete na svadbe poslanca OĽaNO bez rúška. Vnútri. Medzi hromadou ľudí.“

„Kým vy budete chudobným brať a bohatým bankám a advokátom dávať, dovtedy po vás pôjdeme, lebo to, čo páchate, je podvod storočia.“

 

Ľuboš Blaha uverejnil na Facebooku

Vážený pán premiér Matovič,
okradli ste 2 milióny najslabších.

Dôchodcov ste obrali v priemere o 260 eur, pretože vy závidíte našim mamám a otcom aj trinásty dôchodok.
To je jeden a štvrť milióna ľudí – tých najzraniteľnejších. Tých, ktorým vďačíme za všetko. Najchudobnejších pracujúcich ľudí, ktorí drú za minimálnu mzdu, ste obrali o 33 eur mesačne. Ak rátame aj príplatky za prácu v náročnejších podmienkach, spolu ste pracujúcich ľudí okradli o takmer miliardu eur.

Ide o 150 tisíc ľudí a ďalšie desiatky tisíc, ktorým sa vaše drakonické úpravy minimálnej mzdy škaredo vypomstia.

 

Ľuboš Blaha
Ľuboš Blaha (Zdroj: webnoviny.sk)

Ubližujete tým najslabším. Pretože vy, ťažký milionár, závidíte zopár eur navyše aj tomu najchudobnejšiemu robotníkovi – čo ste to za človeka? Siahate na príjmy seniorom, siahate na príjmy pracujúcim ľuďom. A čo je úplný vrchol – vy okrádate ešte aj malé deti. O obedy zadarmo.

Bežnú rodinu takto ročne oberiete aj o jeden mesačný plat. Ďalšie státisíce ľudí. Pretože vy závidíte deťom aj jedno teplé jedlo denne. Ja viem, vaše deti to nepotrebujú – vy si vo vašej luxusnej milionárskej vile hodujete. Je vám jedno, že okrádate tých najslabších – tých, ktorí nezbohatli na kšeftoch s Majským a nepáchali daňové podvody.

Žijú poctivo a čestne. A vy ich okrádate. Surovo a hnusne. Prinajmenšom dva milióny ľudí. Za pár mesiacov. Pritom mnohí koaliční poslanci za naše sociálne zákony hlasovali – a teraz ich bez mihnutia oka rušíte.
Žiadna morálna integrita – jednoducho ste podviedli ľudí. A ďalej v tom pokračujete. Jeden deň ľuďom nadávate, že nenosia rúška, druhý deň sa producírujete na svadbe poslanca OĽaNO bez rúška. Vnútri. Medzi hromadou ľudí.

 

Odrazu už žiadne „nepokazme si to“, odrazu nám to „kazí“ sám premiér Matovič.
To je typické. Ako nejaký treťoradý sobášny podvodník z NDR. Podvádza, klame a okráda ľudí. A ešte sa pri tom vysmieva národu do tváre. Áno, pán premiér Matovič, okradli ste tých najslabších a podviedli slovenský národ.

Nikomu sa ešte za 5 mesiacov vlády nepodarilo tak rozoštvať Slovákov a ošklbať tých, ktorí si zaslúžia našu pomoc. Nikomu.
V Smere vám nenecháme dýchať. Kým vy budete tých najslabších okrádať, my ich budeme brániť. Kým vy budete chudobným brať a bohatým bankám a advokátom dávať, dovtedy po vás pôjdeme, lebo to, čo páchate, je podvod storočia.

Toto jednoducho rozum neberie: prečo sa odbavujete práve na tých najzraniteľnejších?
Čo vy ste za človeka?!

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články