utorok, 7 decembra, 2021

„Toto už prekračuje všetky medze! Vláda narušeného Matoviča vydala prvú z vyziev“

Posledné články

„Toto už prekračuje všetky medze! Vláda narušeného Matoviča vydala prvú z vyziev“

„MATOVIČ JE OCHRANCA ZLODEJOV, KTORÝ SA SMEJE POCTIVÝM ĽUĎOM DO TVÁRE!

Toto už prekračuje všetky medze! Vláda narušeného Matoviča vydala prvú z výziev, do ktorej sa môžu zapojiť obce s nelegálnymi osadami na svojom území.

Foto: SITA/Jana Birošová

Tie dostanú z daní pracujúcich ľudí peniaze na odkúpenie pozemkov pod nelegálnymi osadami. Nelegálne stavby na ukradnutých pozemkoch tak fakticky Matovič zlegalizuje a kriminálnici namiesto trestu, skončia s odmenou!

Ak budú obce vlastniť pozemky pod osadami, budú môcť do osád k nelegálnym stavbám dotiahnuť vodovody a kanalizácie. Samozrejme taktiež z daní pracujúcich ľudí. Na tieto činnosti vláda pripraví ďalšie výzvy.

Pýtate sa sami seba, čo všetky tie peripetie na úradoch, v plynárňach, vodárňach, elektrárňach, keď ste stavali vlastný dom? Čo všetko ste museli splniť a koľko vás to stálo peňazí, energie a nervov? Kedy ste dostali za svoju prácu a svoje dane od vlády niečo zadarmo? Táto nespravodlivosť je tak nechutná, že z nej človeku musí byť zle.

 

Zdroj: TASR/Roman Hanc

Pokiaľ tvrdo pracujete a snažíte sa dodržiavať zákony, tak si na vás vláda pripraví iba pokuty, dane, exekúcie, poplatky a nekonečné hodiny po úradoch, ale keď sa na všetko vykašlete a rozhodnete sa byť asociálom, dostanete dávky, príspevky, fondy, granty a narušený Matovič vám ešte za peniaze tých „poctivých hlupákov“ zlegalizuje vašu nelegálnu stavbu.

Priatelia, doslova mi trhá srdce, keď vidím ako táto protislovenská vláda rozoberá Slovensko až do poslednej súčiastky. Naozaj urobte všetko preto, aby aj ľudia vo vašom okolí otvorili konečne oči a prestali stále dookola voliť zlodejov, inak sa spravodlivosti a bezpečnosti nikdy nedočkáme.

Sme opozičná strana a na zastavenie tejto kolosálnej nespravodlivosti nemáme dosť hlasov 🙁 Preto je jedinou možnosťou vo všetkých ďalších voľbách voliť ĽS Naše Slovensko, inak už nebude dosť času na záchranu našej krásnej, no veľmi trpiacej vlasti“ vyjadril sa opozičný poslanec Milan Mazurek

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články