utorok, 18 januára, 2022

Toto video Facebook okamžite ZABLOKOVAL! „Pán Matovič, vy nám dávate za príklad…“

Posledné články

Toto video Facebook okamžite zablokoval! „Pán Matovič, vy nám dávate za príklad…“

Slovenské Hnutie Obrody uverejnilo video, ktoré podľa ich slov bolo okamžite zablokované Facebookom. Podľa SHO šúčasný ale aj bývalý premier odignorovali otázku asociálov.

Igor Matovič. Foto N – Tomáš Benedikovič
Igor Matovič. Foto N – Tomáš Benedikovič

Vyjadrenie SHO

„Pán Matovič, vy nám dávate za príklad cigánsku osadu. Nastavujete snáď modelovú situáciu, ako v budúcnosti budú žiť ľudia práce, ktorých zruinujete svojimi bláznivými opatreniami? Hrozí, že mnohí Slováci prídu o strechu nad hlavou, to chcete aby začali stavať chatrče a žili na skládkach spolu s potkanmi?

Mimochodom, nedávno bola odvysielaná reportáž o vyplácaní dávok v osadách. Preukázateľne dala poštárka osadníkovi na ruku niekoľko sto eur, a nebolo to málo. Pýtam sa, za čo? Video si môžete pozrieť TU. Prečo si osadník zaslúži viac peňazí ako otec, ktorý živí rodinu, ale kvôli odstávke nemôže pracovať, alebo ako matka na materskej? Vari si osadníci zaslúžia viac ako dôchodcovia, ktorí celý život vytvárali hodnoty?“

Video, ktoré bolo zablokované

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.
ZDROJSHO

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články