štvrtok, 27 januára, 2022

TOTO VLÁDA NEROZDÝCHA! Ďalší mega protest, ktorý sa bude konať zajtra 17.12

Posledné články

Čím ďalej sa viac občanov búri proti vláde a jej covid nariadeniam.
Vláda za posledné mesiace nedokázala rázne a jasne odkomunikovať svoje riešenia a občania zbytočne žili v strachu a neistoty, čo bude o týždeň. Niet sa, preto čomu čudovať, že hlas ulice počujeme, čo raz častejšie.

Od protestu 17.Novembra sa koná čím ďalej viac protestov proti vláde po celom Slovensku. Vláda ide prijať „lockdown“, ktorý zrejme bude opäť protiústavný a založený na ohýbaní zákona, ktorý si mala vláda prijať v skrátenom legislatívnom konaní.

Ústava Slovenskej republiky sa stala trhacím kalendárom tejto vlády, ale už dokonca toaletným papierom. Totálna nečinosť Ústavného súdu, ale aj už oklieštenie práv Ústavnému súdu vládou sú len dôkazom krôčiku od policajného štátu.

Dámy a Páni sme čo raz ďalej od demokracie, ale stále si tu niektorí vyvolený hovoria pojem právny štát. Ako chceme skutočne dosiahnúť demokraciu a očisteniu justície? Politickými nomináciami? Ale policajnými raziami ako za čias minulých? Toto nemá nič spoločné s demokraciou.

 

Protest 17.12.2020 proti vláde
Protest 17.12.2020 proti vláde (Zdroj: Milan Blaho )

Protest 17.12 pred Úradom vlády

Milan Blaho píše:

Priatelia,
po minulotýždňovom  proteste  stále nie je koniec, ako by si možno psychopat želal. Práve naopak. Zachráňme Vianoce a všetko okolo nás
Pozývame Vás  fb skupiny  17.12.2020. o 11:00 do BA a priamo pred NRSR.
(Áno,teraz len BA a žiadne iné mestá. Treba tam sústrediť, čo najviac ľudí).
Poslanci majú posledný krát v tomto roku zasadanie, tak im prídeme niečo povedať a hlavne máme aj prekvapenie. Poďme povedať týmto šialencom jednohlasne nie! Kľudne ich aj pozveme na čaj. Uvidíme kto z koalície naberie odvahu. Žeby Pročko?😉🤔
Prídu nás podporiť aj lekári a my im oplaťme ich podporu tak, že si dáme biele plášte alebo aspoň nejakú bielu plachtu cez ramená. Máme takmer poslednú možnosť.Všetci za svoje rodiny,všetci za naše Slovensko.

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články