nedeľa, 28 novembra, 2021

Transparentnosť Matovičovej vlady? Šéfom štátneho podniku je táto známa tvár!

Posledné články

Transparentnosť Matovičovej vlady? Šéfom štátneho podniku je táto známa tvár!

Minister Hospodárstva Sulik chce v najbližších rokoch pouprarovať vo firmách, v ktorých ma štát akcionársky podiel. Na tento účel si vybral znamu tvar, ktorá bola top manažérom PENTY.

Najprv Matovič bojoval proti PENTE. Dnes bude byvalý penťacky top-manažér Ľuboš Lopatka šéfom MH Manažment pod ktorú spadajú firmy, kde má štát majetkovú účasť.

Zdroj: SITA

Nejde samozrejme o žiadneho nováčika. Jeho meno Slováci zaregistrovali prvýkrát za vlády Ivety Radičovej. Vtedy robil poriadky v Sociálnej poisťovni

K tejto problematike sa vyjadril Europoslanec Milan Uhrik, ktorý zhodnotil takéto rozhodnutia

Zdroj: Branislav Wáclav / Aktuality.sk

NA DRZOVKU: ŠÉFOM ŠTÁTNEHO PODNIKU JE BÝVALÝ TOPMANAŽÉR PENTY. TAKTO VYZERÁ VLÁDA MATOVIČA!

Nemyslel som si, že sa niekedy dožijem takej drzosti. Za štátne podniky sa do médií vyjadrujú už priamo bývalí peňtácki topmanažéri.

V prípade tohto štátneho podniku je to pán Lopatka, bývalý najvyšší šéf peňtáckeho Svetu zdravia. Ešte tomu novinárovi aj potvrdí, že s Pentou sa rozišiel v dobrom. Pentovič Matovič to proste posunul na drzovku o level vyššie. Spláchol škrupule a voličov sa už nesnaží ani len oklamať…

Nabudúce máte teda o dôvod voliť „extrémistov“, ktorých oligarchovia a ich médiá neznášajú

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články