sobota, 22 januára, 2022

Truban sa poriadne zapotil! Takúto nakladačku dostal v Snine!

Posledné články

Truban sa poriadne zapotil! Takúto nakladačku dostal v Snine!

 

Parlamentné voľby sú čoskoro za dverami a Slováci budú mať na výber z množstva politických strán. Billboardy, videa ci politické letáky sú prakticky na každom kroku.

Truban sa poriadne zapotil! Takúto nakladačku dostal v Snine!

Progresivci sa rozhodli navštíviť mestá aby ukázali svoj program a víziu pre Slovensko. Ich jasnou motiváciou je v neposlednom rade zisk nových voličov. Truban sa spoločne s kolegami rozhodol navštíviť východné Slovensko.

Takúto chladnú sprchu na ďalekom východe však líder Progresivcov určite nečakal.

Správu nám odoslal fanúšik Ľubomír Gergeľ, ktorý sa stretnutia s Progresívnym Slovenskom v Snine osobne zúčastnil. Pan Gergeľ si pripravil pár pikantných otázok na lídra Progresívneho Slovenska.

Po stretnutí pan Gergel uverejnil status na sociálnej sieti Facebook, kde vyjadril svoje pocity.

Celý status pána Gergeľa

Nalož Trubanovi – Snina

Vážení priatelia, dnes som sa dostal na stretnutie Nalož Trubanovi v Snine. Bola tam súper atmosféra. Ľudí aj na dvoch fotkách spočítate. Nám vyšiel výsledok 45 ľudí a z toho ich liberálneho teamu tvorila skupina 15 ľudí.

– Hneď na úvod som sa dozvedel veľa vecí ako napríklad, hnusná strana Smer a fašistická ĽSNS, spolu spolupracujú, aby zničili BB kraj a ich liberálne chúďatko Luntera, ktorý je v tom nevinne.
– Potom sa prešlo na lepšiu tému a to Rómska otázka. Dozvedel som sa, že oni ako jediná strana majú riešenie. Byty im postavia z Eurofondov a tie im dajú do užívania, ak rómovia im sľúbia, že za byty budú riadne platiť a riadne sa o ne starať. Vraj majú aj recept ako ich asimilovať medzi majoritu. Ma im poslúžiť vzor z Anglicka, kde sa naši rómovia naučili po Anglicky a žijú tam lepšie ako na Slovensku. Bohužiaľ zabudol povedať, že do Anglicka odišli tí lepší rómovia a nie tí najhorší a najšpinavší z osád.

Kedže som sa začal hlásiť, že chcem položiť otázku a dlho si ma nikto nevšímal, tak som sa musel otvorene spýtať, či mu môžem otázku položiť aj ja. V tú chvíľu bola ochota odpovedať už len na dve otázky a ja som mál pripravených 10., tak som začal tou poslednou.

– Prečo som ja osobne vopred blokovaný na Vašom FB účte, keď som Vám nikdy na Váš účet nič nenapísal??? Pýtal som sa ho! Od neho mi prišla odpoveď „asi som písal“ a basta.
– Tak som mu dal ešte druhú otázku a to, že rozprávajú o zodpovednosti a čistote pri financiách a o previazaní kamarátov a politických spolu straníkov v politike a prečo jeho okresný predseda má dlhy voči Sociálnej poisťovni a zdravotnej poisťovní. Samozrejme Truban neodpovedal! Ako sa hovorí, trafená hus zagága a osobne rýchlo odpovedal, prísediaci Ruščanský Martin predseda okresnej organizácie PS v Humennom. Samozrejme, že začal zhurta aký som ja Vaľovej človek a bla bla bla a všetci vrátane Trubana sa na tom pekne pobavili a skoro ma aj vysmiali! No nakoniec to chúďatko zo seba dostalo, tenučkým hláskom, že svoje dlhy minulý týždeň už uhradil. Tak dúfajme, že sa tak stalo.

Ja som pred odchodom poprosil Michal Truban, aby ma odblokoval, že mu tie otázky pošlem verejne na FB. Sľúbil, že sa tak stane! Lenže ja poznám ich praktiky a tak som tieto otázky odovzdal pred svedkom z čoho mám aj priloženú fotku, do rúk predsedu PS Snina Igor Fedurco.

Teraz verím Igor, že svoj sľub ktorý si mi dal aj splníš a Truban ma nie len, že odblokuje, ale mi verejne aj pošle odpovede na otázky!

Ak by sa tak nestalo, tak potom verejne prehlásim, že Michal Truban sa ma B O J Í !!!

Pánovi Gergeľovi sme zverejnenie jeho príspevku ponúkli, pretože nás zaujímajú postrehy a názory ľudí, ktorí sa zaujímajú o súčasnú politiku na Slovensku.

 

Zdroj: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2928267363859694&id=489999947686460

Zdroj foto: https://www.truban.sk/reakcia-na-lokalpatriotizmus/

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články