Image default
Slovensko

Tvrdý odkaz Jána Slotu na adresu USA

Tvrdý odkaz Jána Slotu na adresu USA

Tvrdý odkaz Jána Slotu na adresu USA
Tvrdý odkaz Jána Slotu na adresu USA

Ján Slota v skratke

Ján Slota je bývalým Slovenským politikom, ktorý bol lídrom SNS. Po odchode zo SNS stranu vedie súčasný člen koalície Andrej Danko. Slota je tak isto dlhoročným primátorom mesta Žiliny. Medzi jeho predkov patril aj veľký muž Slovenskej histórie Juraj Slota. Práve Juraj Slota bol jeden zo zakladateľov Matice Slovenskej a redaktorom týždenníka Cyril a Metod. Ján Slota bol politikom, ktorý utvrdzoval pravidlo: Čo na srdci to na jazyku.

Práve týmto politikárčením sa dostal Slota do mnohých slovných potýčok. Mikuláša Dzurindu nazval v relácii o 5 minút 12 “Malý krpatý Dzurinda” a Františka Mikloška v parlamente “Diablov Syn. Slota si tak isto zachoval svoju popularitu na národnom cítení. Tak isto často riešil problematiku maďarskej menšiny na území SR. Slota bol a je búrlivákom v politickom, ale aj súkromnom živote. Získal licenciu leta na malých motorových lietadlách, a tak isto miluje drahé autá, ktoré osobne vlastnil.

 

 

Po politickej kariére je Slota občas pozvaný do rôznej diskusnej relácii, kde má možnosť okomentovať súčasné dianie. Naposledy sme Slotu mohli vidieť v Diskusný klub Extra plus. Kde diskutéri komentovali na tému “Spôsoby ukrajinská kríza plznovú ropnú krízu. Slota sa v tejto téme ostro vyjadril proti USA. Práve podľa Slotu všetko zlo pochádza z USA.

“ Politika je o peniazoch a peniaze sú o moci. A o to sa tu hrá. A všetko ostatné je blábol. Všetko zlo pochádza z USA. Tak, ako to skončilo v Tunisku, Líbyi, Egypte, Iraku, Sýrii to všetko má za následok táto agresívna teroristická politika USA. Tu si musíme naliať čistého vína a toto treba povedať. Tu je základ všetkého zla na svete! ” Povedal razantne a priamo bývalý líder SNS Ján Slota.

Netreba zabúdať, že Ján Slota tak isto ako prvý poukázal na finančníka Georga Sorosa. Práve Slota si želal aby mal finančík zakázaný vstup na územie Slovenskej republiky

zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=IIMZXIm7EHo, https://www.youtube.com/watch?v=T_S2g5ThIEM, https://www.youtube.com/watch?v=T_S2g5ThIEM,https://sk.wikipedia.org/wiki/J%C3%A1n_Slota

 

Súvisiace články

Čo ma spoločné Havran, Hríb či Smatana?

Andrej

Kto je v skutočnosti Milan M. Šimečka?

Andrej

Lajčák odovzdá ukrajinským mimovládkam 65-tisíc eur

Andrej

Zanechať komentár

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov na tejto webovej stránke v súlade s pravidlami GDPR..