utorok, 7 decembra, 2021

Tvrdý odkaz Petra Marčeka! Tak toto sa Kiskovi páčiť nebude

Posledné články

Tvrdý odkaz Petra Marčeka! Tak toto sa Kiskovi páčiť nebude

Tvrdý odkaz Petra Marčeka! Tak toto sa Kiskovi páčiť nebude
Tvrdý odkaz Petra Marčeka! Tak toto sa Kiskovi páčiť nebude

Poslanec NRSR Peter Marček na sociálnej sieti súčasnému prezidentovi Kiskovi nedaroval nič. Jeho status sa súčasnému prezidentovi Kiskovi páčiť nebude. Marček tak tvrdo a otvorene skritizoval Andreja Kisku.

„Otvorený list odchádzajúcemu Kiskovi: Odmietame Kiskov plač

Karma dobehne každého. Kiskovi s imunitou prezidenta dohára sviečka nielen politika, ale aj akože “slušného človeka“. Kiska počas úradovania už všetkých presvedčil, že nie je nijaký „dobrý anjel“, ale dobrý h.j.el. Tečie mu však aj do druhej topánky a tak začal plakať v médiách, ale ako sme si pri ňom zvykli na nesprávnom hrobe. A vraj do politickej truhly by ho chcel položiť kto iný, ako „zlý“ Fico na každé použitie mainstreamu. Tak toto je vrchol zneužitia funkcie, do ktorej sa dostal občan a podnikateľ Kiska podvodom cez imidž dobrého anjela.

To, čo predvádza Kiska je nechutné divadielko, nehodné muža a funkcie, v ktorej ešte je. Politik a štátnik by mal byť vzorom pre ostatných ľudí. Predovšetkým v základnom pravidle, že všetci sme si rovní – vrátane pred zákonom. Kiska len aby si zachránil kožu, je ochotný znížiť sa do argumentačného suterénu a okrem dehonestácie politiky spochybňuje aj ďalší nezávislý zdroj moci v štáte – súdnictvo. Žijeme predsa v právnom štáte, kde nestačí len obvinenie a obžaloba, ale aj vyhodnotenie dôkazného bremena nezávislým sudcom. Kiska však už počas svojej divokej kariéry narazil na jedného slušného sudcu, ktorý sa stal europoslancom, ktorý sa nezľakol jeho vplyvu a odňal mu pokútnymi praktikami nadobudnutý majetok cudzieho občana.

Kiska sa zjavne bojí, že by sa na Slovensku mohol nájsť ďalší slušný a nezastrašiteľný sudca, ktorý by mal obe oči slepé a rozhodol by v jeho daňových eskapádach v prospech spravodlivosti. Preto Kiska dokonca neváha zapojiť do svojej frašky na city aj svoju rodinu a nechutne zaťahuje do svojej černoty aj predsedu strany Smer, Fica. Každému normálnemu človeku je jasné, že podvodníček sa snaží zametať vlastné stopy kydaním akože pomsty na iných.

Pán ešte chvíľu prezident! Odíďte aspoň so cťou chlapa, čo má gule a nie ako plačúci zbabelec, čo sa nevie životu pozrieť priamo do očí. Každý v našom štáte musí niesť zodpovednosť za svoje činy a nemôže za to obviňovať systém, politiku, politikov, či vyhovárať sa na pomstu. Imunita vám končí a začína sa vám tvrdý život. Taký, akým žije e čelí väčšina ľudí. Tí však na rozdiel od vás nepodvádzajú štát a neokrádajú spoluobčanov, pretože to väčšina Slovákov považuje za neslušné a nemorálne.

Namiesto novej strany si pán Kiska prichystajte nie jednu, ale celú sadu zubných kefiek, pretože za tých dvanásť rokov vo vašom novom pôsobisku v base sa vám nejedna zoderie, tak ako ste zdierali ľudí aj štát. Vidíte, pán Kiska, osud vás dobehol a národ vidí vašu skutočnú tvár, nie tú strojenú masku, čo ste si nasadzovali. Jediné, čo si teraz môžete nasadiť, budú želiezka. Pevne dúfame, že budú vyrobené z americkej ocele.“ vyjadril sa na svojom Facebookovom profile poslanec Marček. 

zdroj: https://www.facebook.com/peter.marcek.5

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články