Slovensko

Tvrdý odkaz poslanca Blahu venovaný Trubanovi. Liberálny zbohatlíci practe sa! Robotníkom nesiahaš ani po členky Miško.

Tvrdý odkaz poslanca Blahu venovaný Trubanovi. Liberálny zbohatlíci practe sa! Robotníkom nesiahaš ani po členky Miško. Boj medzi liberálmi a ľavičiarmi čoraz...

Napísal Andrej · >
Tvrdý odkaz poslanca Blahu venovaný Trubanovi

Tvrdý odkaz poslanca Blahu venovaný Trubanovi. Liberálny zbohatlíci practe sa! Robotníkom nesiahaš ani po členky Miško. Boj medzi liberálmi a ľavičiarmi čoraz viac naberá grády a poslanec Blaha svojimi tvrdými statusmi priam ničí liberálny trend, ktorý je na Slovensku v súčasnosti akousi alfa omegou politiky. Práve strana Progresívneho Slovenska chce priniesť a udávať akýsi novodobý politický trend bez hádok. Truban hovorí o starých a nových politikov.

Na druhej strane akoby nevidel svojho koaličného partnera Beblavého, ktorý už dlhodobo nieje nová tvár. K tomu netreba zabudnúť na par liberálnych názorov Trubana na robotníkov či súčasnú kauzu, kedy Truban hovorí o drogách. Je naozaj liberálny trend tak slušný alebo je to len masívna propaganda a falošná hra? Svojim spôsobom to okomentoval poslanec Blaha Ak ste si po 1989 náhodou mysleli, že triedny boj medzi robotníkmi a biznismenmi je vecou minulosti, tak zabudnite na to. A nie sú to marxisti ani Leninisti, kto ho vracia do hry. Sú to liberáli.

 

Tvrdý odkaz poslanca Blahu venovaný Trubanovi

Truban ďalej uráža robotníkov: Michal Truban, líder Progresívneho Slovenska a arogantný podnikateľ, ktorý pracujúcimi ľuďmi opovrhuje ako málokto:

“Roboši, teda robotníci, to je úplne špeciálna sekta ľudí. Akože ja ich mám “strašne rád”, lebo keď sa dohodneme, že idú k tebe niečo robiť o ôsmej, tak príde o jedenástej a díva sa na teba, že čo, čo kde si. Jak s tými robošmi. Dáš mu robiť kachličky a on ťa oj*be.

“Prvú vec, kde ťa vidí, hej že tri si zoberie so sebou.” PROGRESÍVNE SLOVENSKO NENÁVIDÍ PRACUJÚCICH ĽUDÍ Toto je vlastne definícia Progresívneho Slovenska. Liberáli opovrhujú robotníkmi, považujú ich za zlodejov a lenivcov. Truban by im zobral aj hlasovacie práva. Ako sa vyjadril, demokracia je s nimi “na p*ču”, voliť by mali len pracháči. Ako on. A chlapci z Esetu. A ďalší milionári. A možno aj kávičkári z bratislavských stredných tried. Inak nikto. Hlavne nie táto “úplne špeciálna sekta”.

 

Trubanovi sa zachcelo po triednom boji.

To viete, kedysi sa tomu hovorilo “trieda” (tí, čo nevlastnia pôdu, továrne či kapitál). Trieda robotníkov. Pracujúcich. Dnes im liberáli hovoria “robotnícka sekta”. A vymedzujú sa proti nej rovnako, ako sa v 19.storočí boháči vymedzovali proti robotníckej triede – boli pre nich len odpad, ktorý si nezaslúži žiadne práva. Žiadne sociálne istoty, žiadne volebné právo. Ťažké vykorisťovanie. Tzv. manchesterský kapitalizmus. Trubanovi sa zjavne zacnelo. Nenávidí pracujúcich ľudí a kope do nich ako do úplnej čvargy. On, veľký podnikateľ. Veľký liberál. Veľký pracháč. Pchá, on je predsa viac než pracujúca “sekta”. On je veľký buržuj.

 
 

Robotníkom nesiahaš ani po členky Miško, Milý Michal máš pravdu. Robotníci sú iná trieda ako ty. A áno, ty si dôkazom, že triedny boj podnikateľov proti robotníkom ďalej existuje. Ľudia ako ty robotníkov nenávidia a chcú ich zbaviť sociálnych práv. Ale s tými zlodejmi a lenivcami je to presne naopak. Nekradnú robotníci, ale biznismeni ako ty. Nie sú to robotníci, kto kradne.

Sú to biznismeni ako ty, Kiska či Matovič. Kradnete na daniach, na pozemkoch, na províziách. Ošklbávate svojich zamestnancov a štát. Možno nejaký robotník zoberie dve kachličky, no ty si urveš milióny. Tak kto je tu zlodej. Pracujúci drie od rána do večera za almužnu, čo mu takí ako ty dávajú, Michal, kým ty kávičkuješ s kumpánmi, prednášaš deckám o tom, aké skvelé je sa sfetovať a valaš si šunky. Tak kto je lenivec..

LIBERÁLNI ZBOHATLÍCI, PRACTE SA! Ak chceš vrátiť do slovenskej spoločnosti triedny boj, milý Michal, tento boj nikdy nevyhráš. Vždy z toho vyjdeš ako nemorálny zlodej a výžirka práve ty a tebe podobní. Boh ochraňuj Slovensko, aby sa takéto nabubralé zbohatlícke liberálne monštrá dostali k moci. Boh ochraňuj pracujúcich ľudí. Progresívne Slovensko je zlo. Číre zlo. Neliberálne zlo. Mr. Truban to dokazuje prakticky denne. Vzdaj to, človeče. Si relikvia z 19.storočia. Si omyl. Liberálny omyl.

Written by Andrej
Lepšie ostať kritický, ako veriť úplne všetkému. Hoci byť v živote naivný je niekedy jednoduchšie. Na druhej strane byť klamaný celý čas ešte horšie. PICUSCapital je malá redakcia, ktorá sa snaží zobudiť ľudí a kriticky poukazovať na danú problematiku. Či už ide o politikov pravice, ľavice. Či sú červený, ružový alebo fialový. Na stránke PICUSCapital dostáva naivita červenú! Lepšie kriticky rozmýšľať, ako veriť všetkému! Profile

One Reply to “Tvrdý odkaz poslanca Blahu venovaný Trubanovi. Liberálny zbohatlíci practe sa! Robotníkom nesiahaš ani po členky Miško.”

  1. Hodnoty nevznikajú iba tak , všade je potrebný človek najčastejšie robotník , predávajúci svoju pracovnú silu. Bez robotníkov by sa nedali využívať ani automaty a roboticke zariadenia! Bez potrebných ľudí by život zanikol!!!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *