štvrtok, 27 januára, 2022

Tvrdý odkaz Roberta Fica pre Andreja Kisku

Posledné články

Tvrdý odkaz Roberta Fica pre Andreja Kisku

Tvrdý odkaz Roberta Fica pre Andreja Kisku
Tvrdý odkaz Roberta Fica pre Andreja Kisku

Kiska vs Fico? 

Boj medzi súčasným prezidentom Slovenskej republiky a medzi bývalím trojnásobným premiérom Slovenskej republiky stále neutícha. Práve naopak. Robert Fico začal naozaj ostrý a razantný súboj proti Andrejovi Kiskovi ale taktiež aj jeho prívržencom, ktorí sa Kiskom chvália. Fico v diskusii na Tablet.sk prirovnáva súčasného prezidenta Kisku za politického analfabeta. Podľa Fica nema Kiska žiaden politický názor a všetko čo mu povedia jeho poradcovia je sväté.

Tvrdý odkaz Roberta Fica pre Andreja Kisku

„Prezident Kiska je politický analfabet a človek, ktorý nemá žiadny názor. Povie, čo mu povedia jeho poradcovia“ ostré slová na adresu Andreja Kisku

Fico pokračoval ďalej a na Kiskovi nenechal ani nitku suchú. „Ja som ani pozemok neukradol, ani som neurobil daňové podvody, ani nemám kontakty na mafiu ako niektorí opoziční predstavitelia. Mňa nič nediskvalifikuje. Vediem túto stranu a budem ju viesť až do roku 2020. A pokiaľ táto strana vyhrá voľby, respektíve urobí výsledok, ktorý ju bude oprávňovať na vstup do vlády, tak budem stáť na čele tejto strany a rokovať o vstupe do vlády,“ dodal Robert Fico.

S kritického hľadiska je Robert Fico dlhoročným populistom. Táto kritika je však ukážkou ao by mala kritika naozaj vyzerať. Andrej Kiska je osobnosťou, ktorá za 4 roky pre reprezentáciu Slovenskej republiky nespravila skoro absolútne nič. Prozápadný Kiska sa nedokázal stretnúť ani s Americkým, Čínskym či Ruským lídrom. Naopak stihol uraziť Ruskú Federáciu, neprijať do paláca zástupcu LSNS, ktorú demokraticky schválilo viac ako 200 tisíc ľudí a tak isto cestovať každý víkend do Popradu vládnym špeciálom. Klincom do politickej rakvy bolo prijatie kozy do Prezidentského paláca. Netreba zabudnúť ani na kauzu s ovracaným lietadlom, ktorú často pripomína bývalí Minister vnútra Robert Kaliňák. Tak či onak Andrej Kiska je v mnohých tvárach ukážkou dobrého a slušného človeka. Smutné je, že Andrej Kiska je v svojej prezidentskej pozícii absolútny amatér. Otázne je či sa Kiska bude naďalej uchádzať o miesto v najvyšších politických kruhoch. Sám časom priznal, že ma premiérske ambície. Ak by však bol Kiska takým premiérom ako je v súčasnosti prezidentom pre Slovensko by to znamenalo ešte viac progresívnejšie prozápadné cítenie.

https://www.youtube.com/watch?v=3ycjAkpsF2U

zdroj: http://www.infovojna.sk/article/fico-kiska-je-politicky-analfabet-ktory-nema-ziadny-nazor

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články