sobota, 22 januára, 2022

Účelové zlo? Kotlebovi prišlo predvolanie! To, čo v ňom našiel určite nečakal! „Keby ma za odovzdanie pomoci pre chudobné slušné…“

Posledné články

Účelové zlo? Kotlebovi prišlo predvolanie! To, čo v ňom našiel určite nečakal

Účelové zlo alebo náhoda?

Kotlebovi sa ozval advokát, ktorý ho upozornil, že na súd poslali predvolanie. Podľa lídra ĽSNS nejde o nič zvláštne. Veľmi zaujimavé sú však dátumy. Kotlebu obvinili presne 20. júla. Ide o výročie smrti jeho otca. Kotlebu v liste čakalo ďalšie veľké „prekvapenie“

Foto: TASR Martin Baumann

Vyjadrenie lídra ĽSNS

Dnes sa mi ozval advokát, že nám z politického súdu poslali predvolanie. Na tom by nebolo nič zvláštne, keby… Keby ma za odovzdanie pomoci pre chudobné slušné rodiny neobvinili presne 20. júla, na výročie smrti môjho otca.

A teraz dali pojednávanie na súde na 8.septembra, na jeho narodeniny.
Zaujímavé náhody, všakže?

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

2 KOMENTÁRE

  1. Nesúdia ho za pomoc. Súdia ho za zosnovanie a založenie nacistickej skupiny. To, že sa prejavoval nacistickými symbolmi je už len čerešnička na torte a jeho tupota.

  2. Najprv si prestuduj co je nacizmus a fasizmus potom sa vyjadruj, lebo Tvoje vyjadrenie je typicky neofasisticke Tito politici ktorymi sa Ty riadis nevytvorili ziadne hodnoty , len fasistickou ideologiou ovplivnuju Tvoj rozum vdaka comu nam vladnu , rozkradaju vsetko co vytvorili nasi otcovia i my starsi. Zamysli sa co je fasisticke , predanie energetickych zavodov vytvorenych na SlovenskuE nergiu vyrabanu na Slovensku Slovakmi aby nam ju predavali Nemci(fasisti), ano fasisti lebo toto je skutkova podstata fasizmu a nie uniforma prvej Slovenskej ludovej strany . Mimochodom ani Tiso, ani Slovenska republika neboli Norimberskym procesom uznani za fsistov aj ked sa o to Benesova vlada velmi snszila. Neriad sa bludami lebo zabludis a nebudes mat z coho uzivit sam seba, uc sa poznavat abud dobrym clovekom.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články