piatok, 21 januára, 2022

Uhrik na rovinu o besneni liberálov! Dnes sú „Fašisti“ Pomaly už všetci, okrem nich

Posledné články

Uhrik na rovinu o besneni liberálov! Dnes sú „Fašisti“ Pomaly už všetci, okrem nich

Prípad obvineného Fica a novinára Rostasa šokoval aj samotného Europoslanca Uhrika, ktorý sa otvorene vyjadril na adresu liberálov v polícii. Podľa Uhríka besnenie liberálov začína naberať na obrátkach. Europoslanec poukázal aj na dvojitý meter. Podľa europoslanca môžu liberáli nadávať, urážať, a tak isto priať smrť. Uhrík sa v tomto prípade vyjadril poriadne z ostrá.

Uhrik na rovinu o besneni liberálov! Dnes sú „Fašisti“ Pomaly už všetci, okrem nich

Status Uhríka na sociálnej sieti Facebook

„BESNENIE LIBERÁLOV V POLÍCII ZAČÍNA NABERAŤ NA OBRÁTKACH. A TO EŠTE NEVYHRALI VOĽBY…

Už je toho priveľa. Politická jednotka NAKY a politickí prokurátori prenasledujú už toľko ľudí, že to ani nestíhame sledovať. Dnes nás, zajtra vás. Všetkých, ktorí povedia kritický názor nahlas. Ale len konzervatívcov. Liberálov nie. Tí môžu urážať, nadávať, priať ostatná smrť. Bol som na politickom oddelení NAKA niekoľkokrát.

https://www.youtube.com/watch?v=1_eHev4sXlY

Na skrinkách nálepky od mimovládok, v poličkách brožúrky od Sorošovej Nadácie otvorenej spoločnosti… Arogantní vyšetrovatelia, ktorí si myslia, že sú pánmi pravdy a spravodlivosti. Kým tu neboli títo liberáli, tak nikto nikoho nenazýval fašistom. Dnes sú „Fašisti“ Pomaly už všetci, okrem nich. Spoločnosť stojí nad roklinou novej liberálnej totality. Preto jedna z prvých vecí, ktoré po úspešných voľbách spravíme bude, že zavedieme absolútnu slobodu slova a zrušíme tieto novododobé politické gestapá“ Vyjadril sa Uhrík na sociálnej sieti Facebook

Zdroj: https://www.facebook.com/ing.milan.uhrik/

foto zdroj: FOTO SME- JOZEF JAKUBČO, https://domov.sme.sk/c/20404837/mozny-buduci-nitriansky-zupan-co-ma-za-sebou-extremista-uhrik.html

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články