Svet

Uhrík nenechal na USA nitky suchej! O okupantoch a zapredancoch!

Uhrík nenechal na USA nitky suchej! O okupantoch a zapredancoch! Vražda Soleimániho v posledných dňoch vyvolala obavy medzi ľuďmi v celom svete....

Napísal Andrej · >
Uhrík nenechal na USA nitky suchej! O okupantoch a zapredancoch!

Uhrík nenechal na USA nitky suchej! O okupantoch a zapredancoch!

Vražda Soleimániho v posledných dňoch vyvolala obavy medzi ľuďmi v celom svete. K situácii sa už niekoľkokrát vyjadril aj Europoslanec Milan Uhrík. Posledný status na sociálnej sieti Facebook Uhrík venoval “okupantom a zapredancom“. Práve takto nazval Uhrík USA.

Uhrík nenachal na USA ani nitky suchej! O okupantoch a zapredancoch!

Uhrík pripomenul, že Iracký parlament schválil žiadosť, aby všetci cudzí vojaci odišli z územia Iránu. Takáto správa sa však Američanom nezapačila. V celej tejto súvislosti reaguje Europoslanec ĽSNS Milan Uhrík, ktorý sa tak isto vyjadril aj k plánu “severoatlantickej základné na Slovensku.

Celý status poslanca Uhríka

 
 

 

O OKUPANTOCH A ZAPREDANCOCH…

Iracký parlament schválil žiadosť, aby cudzí vojaci odišli z jeho územia . A Američania na to reagovali, že ak odtiaľ naozaj budú musieť odísť, tak Irak zničia . Takto sa správajú okupanti, nie spojenci! Teraz máme možnosť vidieť, čomu by sme boli vystavení, keby sa splnil Kiskov plán na výstavbu americkej „severoatlantickej“ základne na Slovensku alebo keby sme nezablokovali Lajčáka s Gajdošom, ktorí po nákupe amerických stíhačiek potajme rokovali vo Washingtone aj o rozmiestnení amerických vojakov na Slovensku. Dodnes tú zmluvu ani jeden z nich nezverejnil, lebo vedia, že by skončili v putách! Ale Kotlebovci boli zase vraj tí extrémisti, ktorí „len strašia“… Teraz vidíme realitu!

Zdroj: https://www.facebook.com/ing.milan.uhrik/

Zdroj foto: https://magazin1.sk/uhrik-v-eu-celil-hysterickej-slnieckarke-ktora-podporuje-zvratenosti/

Written by Andrej
Lepšie ostať kritický, ako veriť úplne všetkému. Hoci byť v živote naivný je niekedy jednoduchšie. Na druhej strane byť klamaný celý čas ešte horšie. PICUSCapital je malá redakcia, ktorá sa snaží zobudiť ľudí a kriticky poukazovať na danú problematiku. Či už ide o politikov pravice, ľavice. Či sú červený, ružový alebo fialový. Na stránke PICUSCapital dostáva naivita červenú! Lepšie kriticky rozmýšľať, ako veriť všetkému! Profile

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *