pondelok, 6 decembra, 2021

Uhrik nenechal suchej nitky na Matovičovi! „Toto jednoducho posr*l na celej čiare!“

Posledné články

Uhrik nenechal suchej nitky na Matovičovi! „Toto jednoducho posr*l na celej čiare!“

Inteligentná karanténa, ľudia čakajúci na hraniciach či otrasné prirovnania na Slovákov žijúcich v zahraničí. Správanie premiéra Matoviča okomentoval Europoslanec Uhrik, ktorý si rozhodne servitku pred usta nedal.

MATOVIČ PRIROVNAL SLOVÁKOV K PSOM A NASADIL PROTI NIM POLÍCIU NA HRANICIACH. ZA TOTO BY SA IM MAL MINIMÁLNE OSPRAVEDLNIŤ!

Premiér Matovič najprv nazval Slovákov vycestovaných v zahraničí „psami, ktoré vyjú za plotom“ Potom im sľúbil mobilnú aplikáciu, ktorá však po príchode ľudí na hranice nefungovala Aby sa nikto nesťažoval, tak z webu ministerstva pre istotu vymazali tlačovú správu. Vláda jednoducho nechala našich vlastných občanov prespávať na našich vlastných hraniciach – v tieni zbraní policajtov Scéna ako z filmu o Stalinovi.

Zdroj foto: TV Markiza

A teraz mi tu nikto prosím vás nevypisujte, že účelovo kritizujeme svätého Matoviča – toto jednoducho po*ral na cele čiare! Svojím nezodpovedným diletantským prístupom spôsobil stovky ľudských tragédií.

Však medzi tými ľuďmi bolo množstvo mám, otcov, dcér a synov – takých istých ľudí, ako ste aj vy. Oni tiež chcú konečne po mesiacoch vidieť svoje rodiny, vrátiť sa do svojich domovov. A vláda ich naťahuje a urážlivo s nimi zametá ako s odpadom Za ĽS Naše Slovensko môžem povedať, že takéto urážky a krivdy na slušných ľuďoch nebudeme nikdy mlčky prehliadať.

Zdroj foto: DIANA ČERNÁKOVÁ/SITA

Ak už nič iné, tak minimálne by sa mal Matovič konečne chlapsky postaviť a ospravedlniť sa tým ľuďom, že ich prirovnal k psom a nechal ich (ako psov) spať pod policajným dozorom vonku na hraniciach.

A nie zase obviňovať celý svet naokolo. Takto sa vláda k svojim občanom správať nemá!

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články