streda, 1 decembra, 2021

Uhrik varuje! Slovensko môže mať vážny problém! Europoslanec vyzval vládu Matoviča.

Posledné články

Uhrik varuje! Slovensko môže mať vážny problém! Europoslanec vyzval vládu Matoviča.

Europoslanec a člen opozičnej strany ĽSNS vyzval vládu Igora Matoviča. Podľa Milana Uhrika by mala vláda Igora Matoviča dávať pozor na podmienky čerpania.

Uhrik pripomenul, že si chce Európska únia požičať 750 miliárd eur. Za požičané peniaze chce Únia s ekonomickými následkami. Podľa Uhrika si však Európska únia požičiava peniaze na boj s politickou krízou aby sa nerozpadla.

Zdroj: Archív SME - Ján Krošlák
Zdroj: Archív SME – Ján Krošlák

„VYZÝVAM VLÁDU: NEZAPREDAJTE SLOVENSKO KVÔLI POŽIČANÝM EURÓPSKYM PENIAZOM! DÁVAJME POZOR AJ NA PODMIENKY ČERPANIA.

EÚ si chce požičať kolosálnych 750 miliárd eur. Vraj na boj s ekonomickými následkami (často nezmyselných) opatrení proti koronavírusu. V skutočnosti únia tieto peniaze potrebuje na boj s vnútornou politickou krízou – aby sa nerozpadla. 430 miliárd eur dá nespokojným a krachujúcim Talianom, Grékom a Španielom, len aby si ich udržala ako svojich členov.

Aj na európske pomery je to tak obrovský dlh, že ak by ho únia chcela splatiť, tak by 5 rokov nemohla ani len kúriť a svietiť… Napriek tomu mám zo zákulisia informácie, že o zadlžení únie je už takmer rozhodnuté. Peniaze chce každá vláda. Podľa predbežného plánu by Slovensko malo dostať 8 miliárd eur.

Zdroj: SITA
Zdroj: SITA

Ak chce Slovensko tieto peniaze z EÚ prijať, tak to urobme len za podmienky, že to nebude viesť k odovzdávaniu ďalších mocenských kompetencií do Bruselu a ani k prehlbovaniu závislosti Slovenska na zahraničí. Nepredajme vlasť kvôli peniazom!“ vyjadril sa Milan Uhrik.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články