štvrtok, 27 januára, 2022

Uhrikov prejav VALCUJE internet! „STAČILO BLÁZNOV VO VLÁDE!“

Posledné články

Uhrikov prejav VALCUJE internet! „STAČILO BLÁZNOV VO VLÁDE!“

Aj Europoslanec Milan Uhrík sa zúčastnil Sobotňajšieho protestu proti vláde Igora Matoviča. Uhrík sa s vládou Igora Matoviča nemaznal a poriadne im naložil. Poďľa Uhrika by vláda mala konečne začať robiť konečne pre ľudí alebo uvoľniť cestu schopnejším.

Zdroj: Uhrik/Facebook
Zdroj: Uhrik/Facebook

Vyjadrenie poslanca Uhrika

ODKAZ MATOVIČOVI: ZAČNITE KONEČNE ROBIŤ NIEČO UŽ AJ PRE BEŽNÝCH ĽUDÍ ALEBO UVOĽNITE CESTU SCHOPNEJŠÍM!

Zdroj: TASR

Matovičova vláda je zatiaľ dobrá akurát tak pre banky, zahraničné reťazce a finančné skupiny. Pre tých naozaj obyčajných ľudí a drobné slovenské firmy však nerobí prakticky nič. Ľudia už toho majú plné zuby a žiadajú, aby vláda konečne začala robiť niečo aj pre bežných Slovákov. Presne tak to vnímame aj my. A z týchto požiadaviek neustúpime! Pozrite si video z protestu proti Matovičovej vláde. A ZDIEĽAJTE! 😉

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

  1. Uhrík jednoduchou rečou povedal to, čo väčšina občanov SR vidí, že je to tak, že cíti ako je naša republika vedená veľmi špatným smerom, že za tejto vlády Matoviča, bude na Slovensku veľmi zle. Horšie je aj to, že v priebehu niekoľkých mesiacov zadĺžil nevídaným spôsobom SR, čoho dôsledky pocítia aj naše deti a vnuci. Je najvyšší čas sa tejto neschopnej, amatérskej vlády zbaviť čo najskôr.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články