piatok, 28 januára, 2022

Uhrík vyzval prezidentku Čaputovú! Mrazivý odkaz Čaputovú nepoteší!

Posledné články

Uhrík vyzval prezidentku Čaputovú! Mrazivý odkaz Čaputovú nepoteší!

Milan Uhrík sa na sociálnej sieti Facebook vyjadril k téme masívneho príchodu utečencov. Práve masívnu migráciu považuje Europoslanec za veľké nebezpečenstvo. Preto Uhrík vyzýva Ministerku Sakovú a prezidentku Čaputovú, aby ochránili Slovensko pred masívnou vlnou migrantov.

“Ak sa im to podarí, tak Európu aj Slovensko čaká imigračná, bezpečnostná a humanitárna kríza nevídaných rozmerov“ vyjadril sa Slovenský Europoslanec, ktorý sa obáva, že ilegálna migrácia môže zasiahnuť, aj Slovensko

Uhrík vyzval prezidentku Čaputovú! Mrazivý odkaz Čaputovú nepoteší!

TURCI POSIELAJÚ DO EURÓPY MILIÓNY NAŠTVANÝCH IMIGRANTOV. PANI ČAPUTOVÁ A SAKOVÁ, NESPITE A CHRÁŇTE SLOVENSKO!

Turci otvorili hranice do Európy pre 3,5 milióna imigrantov, ktorých zadržiavali na svojom území. Pomocou polície a autobusov presúvajú ku gréckym hraniciam státisícové masy prisťahovalcov. Turci dokonca nasadili na svojej hranici tisíc policajtov, aby imigrantom nedovolili vrátiť sa späť a prinútili ich tak preraziť uzavreté grécke hranice!

Ak sa im to podarí, tak Európu aj Slovensko čaká imigračná, bezpečnostná a humanitárna kríza nevídaných rozmerov. Spolu s kolegami europoslancami sa v Bruseli snažím tejto kríze zabrániť ako sa len dá. Okrem toho som však napísal varovné listy aj ministerke vnútra a prezidentke (veliteľke OS SR), aby sa začali touto veľmi vážnou medzinárodnou krízou zaoberať. Európa nesmie padnúť! ZDIEĽAJTE!

Zdroj: https://www.facebook.com/ing.milan.uhrik/videos/185105976267089/

Zdroj foto: https://magazin1.sk/uhrik-o-tom-ako-eu-nici-umyselne-nasu-slovensku-identitu-a-jedinecnost-video/

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články