Slovensko

Uhríkové odhalenie šokuje! To, čo pretlačil SMER spolu s liberálmi by ste nečakali!

Uhríkové odhalenie šokuje! To, čo pretlačil SMER spolu s liberálmi by ste nečakali! Podľa Milana Uhríka strana SMER-SD spoločne s liberálmi pretlačila...

Napísal Andrej · >
Uhríkové odhalenie šokuje! To, čo pretlačil SMER spolu s liberálmi by ste nečakali! 1

Uhríkové odhalenie šokuje! To, čo pretlačil SMER spolu s liberálmi by ste nečakali!

Podľa Milana Uhríka strana SMER-SD spoločne s liberálmi pretlačila cez Europarlament zámer o väčšej podpore LGBT.

Podľa europoslanca využívajú smeráci na Slovensku rétoriku tradičnej rodiny a hodnôt no naopak v Bruseli hlasujú za viac LGBTI propagandy na školách. Uhrík a Radačovský v tomto smere hlasovali proti. Túto správu a ďalšie informácie ponúkol fanúšikom na sociálnej sieti Facebook.
Status poslanca Uhríka na sociálnej sieti Facebook.

Uhríkové odhalenie šokuje! To, čo pretlačil SMER spolu s liberálmi by ste nečakali!

Status poslanca Uhríka na socialnej sieti Facebook.
SMER SPOLU S LIBERÁLMI PRETLAČIL CEZ EUROPARLAMENT ZÁMER O VÄČŠEJ PODPORE LGBT
POZOR! Na Slovensku SMERáci síce rozprávajú o ochrane tradičných hodnôt, ale v Bruseli hlasujú za viac LGBT propagandy na školách a za oficiálne uznanie LGBT párov na Slovensku. Zase iba Uhrík a Radačovský hlasovali proti. Voliť SMERákov a iných pseudokonzervatívcov jednoducho znamená voliť hlasovačov za homoloby!!!

 
 

Dôležité sú najmä body, v ktorých poslanci EP:
4) Urgujú komisiu a štáty, aby vzdelávanie na školách zahŕňalo vyučovanie o LGBT a rodovej rovnosti a bojovalo proti rodovým stereotypom a LGBTI-fóbii.

6) Požadujú zabezpečenie voľného pohyb a plného uznania práv LGBT párov vo všetkých štátoch EÚ v zmysle rozsudku v prípade Coman.

11) Požadujú začatie zbierania tzv. „dát o rovnosti“ na umožnenie merania diskriminácie a boju proti diskriminácii LGBT osôb v spoločnosti (pozn. to budú asi nejaké povinné formuláre o počte homosexuálov na pracovisku)

12) Požadujú prideliť viac peňazí pre organizácie a aktivity podporujúce LGBT agendu.
26) Požadujú prijatie tvrdých opatrení proti politikom kritizujúcim šíriacim „nenávistné prejavy“ (pozn. čiže tresty za kritiku LGBT agendy)

ZA tento návrh poslanci SMERu a liberálov. PROTI hlasovali len Uhrík a Radačovský. Poslanci z KDH, OĽANO a niektorí ďalší zo SMERu sa len zbabelo zdržali, čím umožnili ľahšie schválenie návrhu.

SMER SPOLU S LIBERÁLMI PRETLAČIL CEZ EUROPARLAMENT ZÁMER O VÄČŠEJ PODPORE LGBT 🏳️‍🌈POZOR! Na Slovensku SMERáci síce…

Geplaatst door Milan Uhrík – europoslanec op Woensdag 18 december 2019

Zdroj: https://www.facebook.com/ing.milan.uhrik/photos/rpp.193258414360612/1020310111655434/?type=3&theater

foto zdroj:  FOTO SME- JOZEF JAKUBČO, https://domov.sme.sk/c/20404837/mozny-buduci-nitriansky-zupan-co-ma-za-sebou-extremista-uhrik.html- Milan Uhrík

https://domov.sme.sk/c/22238031/pellegrini-odcestoval-do-bruselu-na-samit-europskej-rady.html- Pellegerini, TASR, https://glob.zoznam.sk/flasikova-benova-zazila-v-bruseli-den-blbec-pokazilo-sa-vsetko-co-sa-mohlo/

,,

 

Written by Andrej
Lepšie ostať kritický, ako veriť úplne všetkému. Hoci byť v živote naivný je niekedy jednoduchšie. Na druhej strane byť klamaný celý čas ešte horšie. PICUSCapital je malá redakcia, ktorá sa snaží zobudiť ľudí a kriticky poukazovať na danú problematiku. Či už ide o politikov pravice, ľavice. Či sú červený, ružový alebo fialový. Na stránke PICUSCapital dostáva naivita červenú! Lepšie kriticky rozmýšľať, ako veriť všetkému! Profile

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *