utorok, 30 mája, 2023

Ukradol Kiska ďalšie pozmeky pri Slavkove?

Posledné články

Ukradol Kiska ďalšie pozmeky pri Slavkove? Čírou náhodou sa jedná orovnaké spoločnosti, rovnakého bieleho kôňa a taktiež rovnakého notára. Dôchodkyňa prišla o svoj pozemok je za tým opäť Kiska?

Ukradol Kiska ďalšie pozmeky pri Slavkove?
Ukradol Kiska ďalšie pozmeky pri Slavkove?

Opäť tu máme prípad zrejme nelegálneho odobratia pozemku právoplatný majiteľom. Jedná sa o dôchodkyňu, ktorá prišla o časť svojho pozemku pri Veľkom Slavkove. Zaražajúce na tom je, že o pozemok prišla pred 14 rokmi a od vtedy ho nemôže získať právnou cestou. Okolonosti nasvedčujú tomu, že sa opäť jedná o mafiánske praktiky.

Ukradol Kiska ďalšie pozmeky pri Slavkove?

Zaujímave na tomto prípade je to, že sa jedná opäť o podobný prípad prezidenta Kisku. V tomto prípade figurujú rovnaké firmy ako pri súdnom procese s Andrejom Kiskom a zubárom Jánom Francom. Ktorý skončil výťazstvom pána Franca a tak Kiska vrátil pozemky. Avšak v tomto prípade sa Pani Elena Repelová nevie dovolať spravedlnosti. Dôchodkyňa sa preto rozhodla a požiadana Národnú kriminálnu agentúru (NAKA) aby aj jej prípad bol prešetrený tak ako sa stal v prípade Jána Franca.

Túto informáciu priniesol Denník Pravda, ktorý píše o tom, že v tomto prípade priamo nefyguruje Kiska:

“ale inak má prípad podobný priebeh aj aktérov a figurujú v ňom viacerí Kiskovi známi.”

Je teda možné, že v tomto prípade má cez bielych koňoch prsty aj prezident? Alebo ide len o náhodu?
V oboch prípadoch pána Franca a pani Repelovej figuruje tá istá osoba Michal Šuliga. V našom článku sme písali o tom, že Kiska potrvdil že sa s Michalom Šuligom pozná. Kiska to presne povedal, že s pánom Šeligom sa “dlhšie poznal“. Šuliga taktiež na súde Kiskovi tykal a povedal, že majú dobré vzťahy.

Tieto dva prípady, kde figuruje Šuliga spájajú podobné mafiánske praktiky. Tak ako v príapde Franca aj tento pozemok pani Repelovej prešiel cez dražbu, ale taktiež v prípade figurujú biele koňe v podobne firmy Grabo a Agras.
Môže vás zaujímať: Kiska sa ospravedlnil zubárovi, ktorého obral o pozemok

 

Ukradol Kiska ďalšie pozmeky pri Slavkove?

Július Sirocký bol notár v ochoch prípadoch. S vedením firmy Agras sa Kiska poznal a od spoločnosti Agras Kiska priamo kupoval predražené pozemky. Šuliga taktiež potvrdil, že sa Kiska poznal so Sirockým.
Roman Krpelan Kiskov hovorca k tomuto príapdu poskytol vyjadrenie. Kiska vraj nemá žiadnú vedomosť od koho kupovali pozemky iný ľudia. Krepelan pripomenul, že Kiska sa so Šeligom poznal od roku 1999. No pani Repelovú obrali o pozemky v roku 2000.

No toto nie je pádne odvôvodnenie.

 

K ukradnutým pozemkom Jána Franca sa vyjadril aj prezidentský kandidát Štefan Harabin.

No Kiska má udajne na krku toho viac?


Zdroj:
hlavnespravy,sk/rovnake-spolocnosti-rovnaky-biely-kon-rovnaky-notar-dochodkyna-sa-nevie-dovolat-spravodlivosti-kiskovi-znami-na-nej-spachali-dalsi-pozemkovy-podvod,
spravy,pravda,sk/ekonomika/clanok/501102-mafia-penzistku-kiskovi-znami-obrali-o-pozemok-ako-zubara-z-prezidentovej-kauzy
Ukradol Kiska ďalšie pozmeky pri Slavkove?

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články