pondelok, 6 decembra, 2021

ULTIMÁTUM! Plukovník generálneho štábu vyzval Matoviča: „Premiér odstúpte, inak sa stanete iniciátorom masových protestov…“

Posledné články

ULTIMÁTUM! Plukovník generálneho štábu vyzval Matoviča: „Premiér odstúpte, inak sa stanete iniciátorom masových protestov…“

Zdroj: TASR/Jaroslav Novák

Výzva Plukovníka Generálneho štábu Petra Šveca

„Výzva vláde SR

My občania SR berúci na vedomie:

• výsledky demokratických volieb z 29. februára 2020,

• existenciu celosvetovo vyhlásenej pandémie kvôli Covidu 19,

• nepremyslené a nekompletné opatrenia vlády na zamedzenie šírenia tohto ochorenia,

• spochybniteľnosť vyhlásenia a predlžovania núdzového stavu,

• ignorovanie overených metód liečby prejavov vírusu,

zároveň berúci do úvahy oficiálne údaje, z ktorých vyplýva:

• stále sa zhoršujúca situácia v počte ochorení,

• stále sa zhoršujúca situácia v počte úmrtí,

• stále sa zhoršujúca situácia v počte hospitalizovaných v nemocniciach,

• stále sa zhoršujúca situácia v ekonomike,

ako aj priznanie sa samotného premiéra k osobnej zodpovednosti za vysoké  tisícky obetí vírusu, ktoré sú jednoznačným dôsledkom série osobne premiérom nekompetentne iniciovaných plošných testovaní,

vyzývame premiéra Igora Matoviča, aby najneskôr k dátumu 19. marca 2021, na konci predĺženého núdzového stavu, podal demisiu a bezpodmienečne odstúpil, čím zabezpečí demisiu celej vlády.

Nemôžeme sa naďalej prizerať tisíckam mŕtvych a miliardám nehospodárne vyhodených eur.

Toto nie je výzva opozičných strán na rebéliu. Toto je výzva na odpor občanov podľa Ústavy SR, o ktorých ako vláda hovoríte, že chránite ich životy a zdravie.

Ak túto výzvu ako premiér ignorujete, budete mať na svedomí, že ako občania využijeme právo na aktívny odpor a vyjdeme do ulíc, čím napriek možnej nákaze vám ako celej vláde dáme najavo, že ste stratili našu dôveru.

Keď sa doteraz organizoval nejaký protest voči spôsobu Vášho vládnutia, vinu ste kládli organizátorom protestu. Ignorovaním tejto výzvy sa ako premiér stanete iniciátorom masívnych celoslovenských protestov. Vy, ako šéf exekutívy, aj ako súkromná osoba zneužívajúca verejnú funkciu na nebezpečné experimenty, ponesiete tiež zodpovednosť za všetky dôsledky protestov.

Občania Slovenska využívajúci právo na odpor. Odborná skupina „Nepotrebujeme vládcov, potrebujeme správcov štátu“. Vyjadril sa Švec 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

4 KOMENTÁRE

  1. Ty sa choď dať vyšetriť, lebo trepeš nezmysly. Je horší radikálny nacionalizmus alebo úmyselné poškodzovanie Slovenska a jeho záujmov vo svete. Momentálne je však najdôležitejší fakt, ako sa táto neschopná, diletantská vláda stará o svojich občanov, v boji s pandémiou koronavírusu. Všetky fakty, ktoré uviedol plukovník Švec sú pravdivé a v kontexte so súčasnou situáciou na Slovensku, sú plne opodstatnené, bez ohľadu na to, kde kto žije. Čím skôr padne táto mafianska, servilná vláda, tým skôr bude na Slovensku lepšie.

  2. Presne tak, a nepomôže ti ani to zatváranie národa do izolácie. Lebo aj izolácia má schpnosť čosi udržať , ale keď príde veľká sila tak ani tá ti nepomôže, prevalí aj policajné kordony.. lebo aj tie sa nakoniec pridajú k národu. Tak dopadol aj Rumunský Čaučesku, píšem to v Slovenčine, lebo Rumunsky neovládam, Ak nevieš o kom je reč tak si požiadaj múdrejších či starších. Národ ho postavil pred vojenský súd a bolo po ňom na dvore ho ihneď popravili aj s jeho krásavicou. Sila národa je veľká ak sa nahnevá. SNP to dokumentuje aj v našich dejinách. Už je tej zloby priveľa.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články