utorok, 7 decembra, 2021

Uniklo OBLUDNÉ video: Fico prezradil to, čo sa chystá! „Makó je hlava organizovanej zločineckej skupiny…“ 

Posledné články

Uniklo OBLUDNÉ video: Fico prezradil to, čo sa chystá! „Makó je hlava organizovanej zločineckej skupiny…“

Zdroj: foto N – Tomáš Benedikovič,

Uniklo „obludné“ video v ktorom je Róbert Fico. Opozičný poslanec informoval o protestoch v Košiciach a o najznámejšom kajúcnikovi.

„Rozhovory skupinky údajne neboli len neformálnymi diskusiami, ale týkali sa aj aktuálnych káuz, príprav tlačových besied a trestných konaní, v ktorých sú stíhaní Gašpar, Bödör či bývalý špeciálny prokurátor Dušan Kováčik a ďalší“

„Samotný Bödör a viacerí niekdajší vysokopostavní policajní funkcionári vrátane Gašpara sú obvinení z toho, že vytvorili organizovanú skupinu, ktorá manipulovala vyšetrovanie rôznych prípadov a zbierala kompromitujúce materiály na politických súperov strany Smer“ informuje SME.sk

Zdokumentovala ich prokuratúra, podľa ktorej na týchto schôdzkach dochádza k snahe manipulovať vyšetrovanie a rôzne trestné konania.

Viac vo videu

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.
ZDROJSme.sk

Viac článkov

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články