piatok, 21 januára, 2022

ÚPRIMNÝ odkaz Farára Kufu! Tomuto politikovi najviac ďakuje za pomoc!

Posledné články

ÚPRIMNÝ odkaz Farára Kufu! Tomuto politikovi najviac ďakuje za pomoc!

Radový straník SMERU-SD Vladimír Zahoranský už dlhé roky pomáha a spolupracuje s IKV známeho farára Kuffu, ktorý sa stará o chudobných ľudí. Počas krátkeho hovoru farár Kuffa priznal, že charite najviac pomohla vláda ktorej predsedom bol Robert Fico.

Zdroj: slovo plus

„Drahí priatelia, zasielam Vám, predsedovi strany SMER-SD Róbertovi Ficovi, srdečný a vrúcny pozdrav od farára Mariána Kuffu zo Žakoviec. Počas krátkeho hovoru po telefóne poznamenal, že najviac pomoci pre charity na Slovensku, pre IKV, najviac pomohla vláda ktorej predsedom bol Róbert Fico – vláda vedená stranu SMER-SD.

A za to ešte raz patrí veľké poďakovanie. Osobne Róberta Fica si nesmierne váži ako charakterom morálne silnú politickú osobnosť a človeka s ľudským citlivým srdcom.

No veľmi si váži, že keď Róbert Fico niečo (pri)sľúbil, dal na niečo slovo, podal si ruku, tak chlapsky vždy slovo dodržal. To je znak charakteru a cti. To však nevie povedať o mnohých z „kresťanských“ strán kde lídri nasľubovali hory doly a zakrátko na podanú ruku a slovo zabudli.

Požiadal ma, aby som ešte raz poďakoval predsedovi strany, všetkým poslancom poslaneckého klubu SMERu ako i poslancom odídencom (a ostatných strán) ktorí hlasovali za ochranu tradičnej dôstojnej rodiny, proti ratifikácii Istanbulského dohovoru a proti násunu gender ideológie na Slovensko.

Tieto hlasovania boli veľmi dôležité a rozhodujúce v zápase o morálny kultúrny a duchovný rozmer Slovenska – že chceme stavať na hodnotách a tradícii ktorú budovali po generácie naši predkovia pre nás a naše pokolenia.

Veľmi si to váži toto správne a prospešné rozhodnutie pre náš národ, našu krajinu a našu Cirkev, žehná a vyprosuje u Pána hojnosť požehnaní a milosrdenstva Vám všetkým. Za všetky dary pre jeho charitu ešte raz veľmi pekne ďakuje“ vyjadril sa Vladimír Zahoranský, ktorý dlhé roky pomáha spolupracovníkom IKV u známeho farára Mariana Kuffu

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články