pondelok, 6 decembra, 2021

Už by stačilo divadielka! Druckerov drsný odkaz Matoviča nepoteší!

Posledné články

Už by stačilo divadielka! Druckerov drsný odkaz Matoviča nepoteší!

Bývalý minister zdravotníctva a líder strany Dobrá Voľba okomentoval správanie premiéra Matoviča. Drsný odkaz venoval Matovičovi na sociálnej sieti Facebook. Podľa Druckera by bolo potrebné prestať hrať „divadielko“.

 

Zdroj: FOTO SME- JOZEF JAKUBČO

Ego a ješitnosť.

Štát sa dnes nepodriaďuje tomu, čo potrebujú deti a ich rodičia, ale tomu, čo potrebuje ego predsedu vlády – neustálu mediálnu pozornosť a opájanie sa pocitom moci.

Igor Matovič (Zdroj: SITA)

“Ak budete týždeň dobrí” dostanete od pána Matoviča nejakú “odmenu.”

Už by stačilo divadielka. Deti sa potrebujú učiť, rodičia pracovať. Tí čo sú platení štátom tomu možno ťažšie rozumejú, ale nie všetci ľudia si môžu dovoliť mesiace žit iba z OČR. Neviem kto opäť niekto iný za toto môže, ale plán ako otvoriť školy, mal byť dávno hotový, kedy a ako majú fungovať škôlky a školy, aby to bolo bezpečné a “primerané”!

Verím, že tá sľubovaná hmotná zodpovednosť bude aj v prípade škôd z “koronakrízy”, ak vôbec “koronakríza” skončí na Slovensku.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články