pondelok, 6 decembra, 2021

V kauze zmeniek Mariána Kočnera to bolo všetko úplne inak. Táto skutočnosť vás šokuje

Posledné články

V kauze zmeniek Mariána Kočnera to bolo všetko úplne inak. Táto skutočnosť vás šokuje. Média už napísali stovky článkov o tom, ako všetko spáchal Marián Kočner. Média ho očiernili, obvinili, odsúdili a to bez toho, že by sme si vypočuli právoplatný rozsudok súdu. Proste demokracia liberálnych presstitútov!

Včera a predvčerom tj. 27-28.4 sa uskutočnilo vypočutie bývalých sudcov na oddelení NAKA. K vypočutiu sa dostavil sudca Sklenka „Natel“ v rámci akcie „Hmla“. Média zverejnili informácie o tom, ako mal Marián Kočner „svojich sudcov“ a ako mal prebiehať korumpovanie. Avšak novo získané informácie nasvedčujú opak tvrdení, ktoré uviedli slovenské média.

Ovplyvňovanie sudcov podpredsedníčkou súdu mal byť v neprospech Mariána Kočnera. To vyvracia všetky doteraz zistené informácie. Sudkyňa Maruniaková na včerajšom výsluchu vypovedala o tom, aké dostala pokyny k rozhodovaniu o zmenkách. Svoje kontakty na Moniku Jankovskú poprela no taktiež poprela to, že by dostávala nejaké peniaze.

 

V kauze zmeniek Mariána Kočnera to bolo všetko úplne inak

Tieto výpovede utvárajú úplne iný obraz o tom, ako malo ovplyvňovanie súdu prebiehať, a to či vôbec prebiehalo. Okrem výpovede sudcu Sklenka a jeho nejednoznačnej komunikácia s Jankovskou k celému prípadu chýbajú dôkazy. Dôkazy o tom, že by rozhodovanie v kauze zmeniek bolo zmanipulované.

K výsluchu 28.4.2020 bola predvedené aj bývalá podpredsedníčka Najvyššieho súdu JUDr.  Urbancová. Tá využíval svoje právo nevypovedať.
Média sa vyjadrila, že ja na dôchodku a teda je súkromná osoba.

Vo výpovedi Vladimíra Sklenku sa dozvedáme informáciu o tom, že Urbancová sľubovala 30 tisíc eur v spore Technolopu. Avšak len v tom prípade, ak rozhodnutie súdu bude v neprospech Mariána Kočnera. V tejto záležitosti sa mal angažovať aj sudca Krajského súdu v Bratislave  JUDr. Sádovský.

Jana Teleki:
„Právne bezvedomie a negramotnosť slovenských novinárov v poslednom období nemá hranice, ale   dnes  senzáciechtiví novinári nedokázali pochopiť ani logický význam slovného spojenia ” ovplyvňovanie v prospech protistrany Kočnera”, čo jednoznačne znamená, že sudcovia intervenovali v neprospech Mariána Kočnera.“

„Naozaj sú novinári tak hlúpi, že si  myslia  Kočner uplácal sudcov, aby rozhodovali v jeho neprospech?“
„Či je to klasická vžitá povrchnosť známych novinárov z mainstreemu, alebo len ich neschopnosť rozlišovať význam slov, to nevieme. Ale sledujúc ich snahu to použiť na ďalšie očierňovanie Kočnera je to zjavné.“

„Každý súdny človek,  nielen Marián Kočner má dôvod sa smiať do popuku na mediálnych hviezdach a ich investigatíve…“

Sfalšované dôkazy proti Kočnerovi a krivé výpovede? Realita slovenskej justície? Nové dôkazy

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

2 KOMENTÁRE

  1. Teraz aj tak už tieto informácie nebudú tak intenzívne ozvučované, keďže je po voľbách. Takéto „detailiky“ sa naša verejnosť už nedozvie. Všetko splnilo svoj účel, megakampaň proti Smeru sa vydarila, zvíťazil vopred určený víťaz a prešľapy sudcov sa nafukovať nebudú, aby sa voliči tých správnych nemuseli škrabať po zadku či za ušami, že skočili zase na lep médiám a ich sponzorom.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články