streda, 1 decembra, 2021

V koalícii je horúco! Sulik bez servítky o veľkonočných opatreniach!

Posledné články

V koalícii je horúco! Sulik bez servítky o veľkonočných opatreniach!

Ešte pred pár mesiacmi bol Covid 19 veľkou neznámou pre Európu. Dnes je koronavírus celosvetovou hrozbou. Štáty prijímajú rôzne opatrenia, ktoré majú ľudí chrániť. Slovensko prijalo opatrenie kontroly na cestách. Dnes sa tak na poloprazdnych diaľniciach vytvorili masívne kontroly len kvôli jednotlivým opatreniam, ktoré zaviedla súčasná koalícia. Niektorí vodiči stali v kolónach aj 2,5 hodiny. Netreba zabudnúť, že v kolóne napríklad stali aj pekári, ktorý viezli trvanlivé pečivo či ľudia, ktorý išli do zamestnania.

Sulík chce pokračovať v zmierňovaní zákazov. Navrhne otvoriť ...

Zdroj: HN Online

Sulik bez servítky o veľkonočných opatreniach! Matovič bude zúriť!

Na situáciu okolo opatrení zareagoval minister hospodárstva Richard Sulik, ktorí skritizoval jednotlivé opatrenie. V statuse na sociálnej sieti Facebook sa verejne ospravedlnil všetkým, ktorí v kolóne stali.

Koronavírus na Slovensku: Matovič ohlásil 101 nových prípadov ...

FOTO TASR – Pavol Zachar

Status Richard Sulika na sociálnej sieti Facebook

Z BOJA PROTI KORONE SME SPRAVILI FETIŠ
Kvôli 800 mŕtvym na chrípku ročne si ekonomiku nelikvidujeme. Kvôli 500 nakazeným na koronu áno. Po celom Slovensku sa tvoria kilometrové zápchy na inak poloprázdnych diaľniciach. Zavreli sme desaťtisíce malých obchodov a vláda nie je v stave im ani len prispieť na nájomné.
Bohužiaľ, hodiny argumentovania na vláde a koaličnej rade nepomohli. Toto je šialené a musí to skončiť. Premiérovi sa žiaľ neviem dovolať.
Ospravedlňujem sa občanom, ktorí na ceste do roboty (čo sme ani len nezakazali), stoja hodiny v zápche.

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články