pondelok, 6 decembra, 2021

V priamom prenose to vrelo! Pellegrini nenechal suchej nitky na Remišovej! Toto Remišová nečakala 

Posledné články

V priamom prenose to vrelo! Pellegrini nenechal suchej nitky na Remišovej! Toto Remišová nečakala

Včerajšia politicko-diskusna relacia o 5 minút 12 priniesla obrovský duel medzi Veronikou Remišovou a ex-premiérom.

Zdroj: RTVS

Bývalý premiér vyčítal Remišovej pomalu pomoc podnikateľom, ktorá je podľa neho administratívne náročná. Remišová zdôrazňovala pochybenia vládnutia Smeru a poukázala na riešenia čiastočnej kompenzácie najnovší, ktoré vláda predstaví budúci týždeň.

„Kašlete na živnostníkov, staráte sa o majiteľov veľkých obchodných centier,“ vyčítal Pellegrini Remišovej.

„Táto vláda začína svojimi krokmi ekonomike škodiť,“ dodal Pellegrini. Podla Petra Pellegriniho mala vláda do Slovenskej ekonomiky vytvoriť veľkú plošnú investíciu na prvé mesiace. Neskôr by mohla prípadne chyby doladiť.

„Pretože ja sa bojím, že kým ich predstavíte (opatrenia), tak polovica firiem skrachuje dovtedy a už ani nebudete mať kam ísť s tými stravnými lístkami, keď tie reštaurácie to nevydržia,“ uzavrel rozhorčený Pellegrini.

„My sa to budeme snažiť urobiť tak, aby sme v prvom rade pomohli malým živnostníkom a podnikateľom,“ uviedla na obranu Matovičovej vlády Remišová

https://youtu.be/9Gy3ik4Ukr0

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

  1. Tato Kiskova šalena krava si ešte stale mysli, že je v opozicii. Ved ona nič ine nevie iba nadavať na predošlu vladu. Len zabudla že teraz oni vladnu, že ludom treba ukazať, že budu lepšie vladnuť ako predošle vlady. Ale oni zo psychopatom na čele to nedokažu.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články