Svet

Vedeli ste, že druhú svetovú vojnu začal aj Stalin? Poliaci idú prepisovať dejiny

Vedeli ste, že druhú svetovú vojnu začal aj Stalin? Poliaci idú prepisovať dejiny. To, čo dnes chcú presadzovať liberáli prekračuje všetky medze....

Napísal Daniel · >
Vedeli ste, že druhú svetovú vojnu začal aj Stalin? Poliaci idú prepisovať dejiny
Vedeli ste, že druhú svetovú vojnu začal aj Stalin? Poliaci idú prepisovať dejiny.
To, čo dnes chcú presadzovať liberáli prekračuje všetky medze. Prepisovači dejín majú stále väčšie postavenie v spoločnosti za, čo môže najme mainstream.
Spoločnosť sa takzvane „polaryzuje“ Ale on sa nedelí a nerozdeľuje sama. Je to najme zájmovými skupinami, ktoré chcú dosiahnuť svoje ciele. Príkladom môže byť aj rozkol v histórií.

 

Vedeli ste, že druhú svetovú vojnu začal aj Stalin?

Poľsko bolo za druhej svetovej s vojny trhané fašistickým Nemeckom, ale aj komunistickým Ruskom. Niet sa prečo čudovať, že sa tlačí k USA. No liberalizmus nie je cesta.
DPA uviedla, že Putin sa na sumite snažil vysvetliť, ako to bolo so začatím druhej svetovej vojny. Dnes vieme, že druhú svetovú vojnu začal Hitler, a teda Nemecko s Národno-socialistickej nemeckej robotníckej strany – NSDAP. No prepisovači dejín nám chcú nanútiť, že to bolo inak. Vraj sa mal Hitler dohodnúť so Stalinom o začatí druhej svetovej vojny. Vraj to bol spoločný plán.

„Drahý prezident Putin, Hitler a Stalin sa tajne dohovorili na začatí druhej svetovej vojny. To je fakt. Poľsko bolo obeťou tohto strašného konfliktu,“ napísala veľvyslankyňa na sociálnej sieti.

 

Putin taktiež na sumite povedal, že v roku 1939 Rusko nenapadlo Poľsko. A naznačil aj to, že Poľská strana mala agnažovanie v Hitlerových plánoch holokaustu.
Putin taktiež kritizoval rezolúcou Európskeho parlamentu, podľa ktorej pakt o neútočení medzi Ruskom a Nemeckom  „otvoril cestu vypuknutiu druhej svetovej vojny“.

 

Poliaci idú prepisovať dejiny

Premier Poľska Mateusz Morawiecki vyhlásil, že vykresľovať páchateľov, ako obete je neprijateľné.
Premiér Poľska taktiež spomenul sankcie voči Rusku za anketovanie Krym (ktoré sú dnes neuspšené), ale aj vylúčenie ruských športovcov za údajný doping.

Morawiecki:

„Považujem slová prezidenta Putina za pokus zakryť tieto problémy. Ruský líder si dobre uvedomuje, že jeho obvinenia nemajú nič spoločné so skutočnosťou – a že v Poľsku nie sú žiadne pomníky Hitlera alebo Stalina,“.

 

 
 

Zdroj: hlavnespravy.sk/velvyslankyna-usa-polsku-za-vypuknutie-vojny-mozu-nemecko-zssr/2001318
Foto: magistra-historia.sk/wp-content/uploads/2019/10/Hitler.jpeg
Vedeli ste, že druhú svetovú vojnu začal aj Stalin? Poliaci idú prepisovať dejiny.

Written by Daniel
Prečo PICUS Capital? Na Slovensku máme média, ktoré sú vlastnené a financované západom. Členovia a redaktori týchto médií sedia v správnych radách mimovládnych organizáciách a predstavenstvách neziskových organizácií. Takto nemôžeme zaručiť "objektívne spravodajstvo". A preto je lepšie si ho robiť sám! "Lepšie kriticky rozmýšľať ako hlúpo veriť všetkému." Profile

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *